fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lato się kończy, ale ciepła aura dalej zachęca do jazdy jednośladem? To idealny moment, żeby jeszcze teraz skorzystać z atrakcyjnej promocji na unikatowe i najbardziej stylowe skutery od włoskiego producenta, marki Vespa.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz przygodę z jednośladami i nie masz prawa jazdy kat. A lub nie posiadasz prawa jazdy w ogóle. Primavera 50 oraz Sprint 50 to skutery, które spokojnie można prowadzić posiadając tylko dowód osobisty (o ile urodziłeś się przed 1995r.) lub na kat. B.


Warto zrobić to teraz, bo do każdej Primavery 50 lub Sprinta 50 Vespa dorzuca Voucher o wartości 1000 pln brutto, który można wykorzystać na zakup niezbędnego kasku lub czegoś praktycznego jak szyba ochronna, pokrowiec czy nawet kufer.

W katalogu akcesoriów dostępna jest również pełna gama różnego rodzaju akcesoriów, takich jak koszulki, kubki, breloczki itp. Wybór jest ogromny.
Dostępne są również koce czy ochraniacze na ręce, które świetnie zabezpieczą Cię przed ewentualnym ochłodzeniem. Jesień nie musi wcale oznaczać końca sezonu na jednoślady!
Już dziś odwiedź stronę www.vespa-polska.pl lub najbliższego dealera marki Vespa i zyskaj Voucher na 1000 PLN!

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów