fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nie od dziś wiadomo, że tak Vespa, jak i Justin Bieber, to marki wręcz globalne. Włoski producent postanowił sprawdzić, co wyniknie z ich połączenia. W efekcie powstał skuter zaprojektowany przez gwiazdę muzyki.

Vespa niemalże od zawsze pobudzała wyobraźnię artystów, stylistów i projektantów na całym świecie. W ostatnich latach tak znane osobistości, jak Giorgio Armani, Christian Dior i Sean Wotherspoon, połączyły swoją kreatywność z niepowtarzalnym stylem włoskiego producenta, tworząc wyjątkowe kolekcje markowe.

Advertisement

W tym roku nadszedł czas na nową, nieco nieoczekiwaną współpracę dosłownie najwyższych szczeblach światowej popkultury. Znany na całym świecie muzyk, mający miliony fanów Justin Bieber połączył siły z Vespą. Zaowocowało to powstaniem wyjątkowego modelu skutera JUSTIN BIEBER X VESPA, zaprojektowanego przez piosenkarza.

„Pierwszy raz jeździłem na Vespie gdzieś w Europie, prawdopodobnie w Londynie lub Paryżu. Po prostu pamiętam, jak zobaczyłem Vespę i pomyślałem, że chcę na niej jeździć. I świetnie się przy tym bawiłem, czując ten wiatr we włosach i wolność. Było fajnie” – mówił Justin Bieber. „Uwielbiam Vespę, a współpraca z tak wyjątkową marką to coś wspaniałego. Umiejętność wyrażania siebie, czy to poprzez sztukę, muzykę, czy wizualizacje, umiejętność tworzenia czegoś z niczego, to jest właśnie część mnie. Ostatecznym celem w tworzeniu i projektowaniu jest zawsze nadanie rzeczom własnego, niepowtarzalnego charakteru” – dodawał muzyk.

Biała barwa, wyselekcjonowana przez piosenkarza, pojawia się na wszystkich elementach nowej Vespy Sprint: od kanapy, przez uchwyty kierownicy, a na wieloramiennych felgach kończąc. Logo marki oraz płomienie narysowane na nadwoziu to także nałożone na siebie odcienie białego. Właśnie taki własny styl wykonawca chciał nadać całemu projektowi, aby podkreślić i napędzić kreatywność, żywiołowość i jaskrawość – wartości, z którymi utożsamiają się zarówno Bieber, jak i Vespa.JUSTIN BIEBER X VESPA wyjeżdża z klasycznymi silnikami 50 oraz 125 ccm. Jednostki te zbudowały historię Vespy, a teraz są unowocześnione zgodnie z wymogami środowiskowymi. Świeża, młodzieżowa geometria jednośladu sprawia, że nadwozie jest lekkie, ale wciąż chroni. Na kierownicy, poza niepodrabialnym, wyrazistym, prostokątnym reflektorem, znalazł się także najnowocześniejszy, w pełni kolorowy, wielofunkcyjny wyświetlacz TFT, który synchronizuje się ze wszystkimi funkcjami smartfonów. Oświetlenie w pełni LED oraz spektakularne 12-calowe felgi są nadzwyczajnym efektem połączenia stylu i technologii.

Ekskluzywna edycja limitowana jest dopełniana przez równie przyciągającą kolekcję akcesoriów. Torba, para rękawic, w pełni biały kask w „stylu Justina”, płomienie – wszystkie te elementy sprawią, że życie z Vespą stanie się jeszcze fajniejsze!

Wyjątkowy model Vespy zaprojektowany przez Justina Biebera trafi do sprzedaży w limitowanej liczbie sztuk. Rezerwacje nowego modelu ruszają 20 kwietnia i prowadzone są na dedykowanej stronie internetowej

KOMENTARZE