fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższą sobotę, 19 czerwca 2021 w każdym salonie Vespy w Polsce odbędzie się niezwykła impreza, podczas której będziemy świętowali 75-lecie kultowej, włoskiej marki!

Vespa to bez najmniejszego wątpienia kultowa ikona świata skuterów. Od lat utożsamiana jest ze stylem, designem oraz dobrym gustem. Uwielbiana przez gwiazdy showbiznesu, podziwiana przez twórców i artystów, dla których często stawała się muzą, szanowana przez społeczność za swoją pomoc w odbudowie mobilności wielu krajów, a także kochana za radość jaką ze sobą niesie. Vespa to prawdziwe szczęście, które maluje się na twarzy każdego, kto ją dosiada.

W tym roku obchodzimy niezwykłą, 75. rocznicę istnienia tej kultowej marki. W związku z tym zapraszamy każdego, kto chciałbym skosztować włoskiego stylu życia, dobrego jedzenia oraz przymierzyć się do tych kultowych jednośladów do celebrowania z nami.Vespa GTS 75Już 19 czerwca 2021 w każdym salonie Vespy w Polsce odbędzie się impreza, podczas której rozdawane będą gadżety Vespy i odbywać się będą jazdy testowe. Na uczestników czekają również pyszne przekąski, coś słodkiego i oczywiście pyszna kawa!

Warto również tego dnia wpaść do salonów Vespy z innego powodu! W tym dniu, każda zakupiona Vespa z serii 75th, czyli specjalnego rocznicowego wydania modeli GTS oraz Primavera będzie tańsza o cały 1000 zł brutto! Wpadajcie do salonów Vespy 19.06.2021 w godzinach pracy danego salonu!

Listę salonów znajdziecie na stronie vespa.com.

Zapisujcie się również na wydarzenie na FB, dzięki czemu nie przegapicie terminu!

Let’s Vespa!75 lat Vespy - urodziny

KOMENTARZE