fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sobotę w Warszawie na Placu Teatralnym i w jego okolicach odbędzie się największe polskie show motoryzacyjne – VERVA Street Racing! W związku z tym od czwartku 13 września mamy w stolicy kolejne utrudnienia w ruchu drogowym.

Stołeczne arterie okalające pl. Teatralny zmienią się w tymczasowy tor wyścigowy. Wokół powstały m.in. trybuny na ponad 6 tysięcy widzów, zainstalowano gigantyczne telebimy zapewniające widok toru praktycznie z każdego miejsca, mobilne salony samochodowe najbardziej ekskluzywnych producentów, strefa dla najmłodszych, gastronomia oraz sklepy z gadżetami i pamiątkami.


REKLAMA

Zobacz również: Bogdanka z Vervą w Warszawie

Tor będzie przebiegać ulicami: Senatorska, Wierzbowa, Focha i Moliera, tworząc pętlę o długości 1,2 km. W związku z budową zabezpieczenia toru nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Od 13 września od godz. 21:00 do 17 września do godz. 05:00 będą zamknięte dla ruchu kołowego ulice: Senatorska (odcinek pomiędzy ul. Bielańską i ul. Miodową), Wierzbowa, pl. Piłsudskiego, Niecała (odcinek pomiędzy ul. Wierzbową i ul. Canaletta), Fredry, Moliera, Focha, Trębacka (tylko od strony ul. Focha) i Ossolińskich.

Ruch pieszy na terenie imprezy będzie swobodny i nieograniczony przez cały czas trwania prac przygotowawczych do 14 września do godz. 18:00. Od tego momentu do godz. 10.00 dnia 16 września, ze względu na treningi na torze oraz nagromadzenia publiczności w dniu imprezy, nastąpi zmiana trasy ruchu pieszego. W tym czasie będzie można się poruszać z wykorzystaniem przygotowanych przez organizatora kładek nad ul. Wierzbową i Moliera.

Zostały zamknięte strefy parkowania:


REKLAMAREKLAMA


Wskazówki organizatora:

Wszystkie praktyczne informacje: mapa terenu, program imprezy, informacja dla niepełnosprawnych, szczegółowy wykaz utrudnień w ruchu znajdują się na stronie www.verva.pl.

Zobacz także: Verva Street Racing 2012 w połowie września

KOMENTARZE

REKLAMA