fbpx

Nie ma w Polsce imprezy motoryzacyjnej, która rozmachem mogłaby dorównać Verva Street Racing. Setki unikatowych pojazdów, ryk silników dobiegający z każdej strony i niepowtarzalna atmosfera mieszająca się w powietrzu z zapachem benzyny i spalonych opon. Tak było na każdej z dziewięciu poprzednich edycji, a w tym roku emocji będzie jeszcze więcej.

Pod koniec sierpnia w Gdyńskim porcie będziemy mogli podziwiać motoryzację w najlepszym wydaniu. Przez ostatnie 9 lat, po płytach stadionów i ulicach miast przetoczyło się kilka tysięcy niesamowitych pojazdów sportowych, zabytkowych, wyścigowych i rajdowych, w tym niemała ilość motocykli.

Będziemy podziwiali podniebne akrobacje zawodników Freestyle Motocrossu oraz spektakularne ewolucje stunterów. VSR nie jest bowiem kolejną nudnawą wystawą motoryzacyjną. Na Vervie eksponaty podziwiamy w akcji! Za każdym razem na specjalnie wyznaczonych torach możemy zobaczyć do czego zdolne są poszczególne samochody i motocykle. Na Vervie nie ma miejsca na nudę.

Urlop w morzu endorfin

Jak przystało na okrągłą rocznice, dziesiąta edycja Verva Street Racing musi być wyjątkowa. Już samo miejsce jest dosyć niecodzienne, bowiem tym razem padło na port w Gdyni i to w sezonie urlopowym, dokładniej 24-25 sierpnia.

Wam też w głowie kiełkuje nowy plan wakacyjny? Nie dziwi nas to, bowiem na miejscu oprócz pokazów stuntu i FMX oraz wystawy motocykli będą czekały na Was rajdowe motocykle i ich zawodnicy – Adam Tomiczek i Maciej Giemza. Jakub Przygoński zaprezentuje swoje dakarowe Mini i wraz z motocyklistami zaserwują nam wyjątkowy pokaz. Na torze przygotowanym na plaży przeniosą cząstkę klimatu dakarowego nad polskie morze. Nie można też zapomnieć o ekscytujących i rzadkich autach zabytkowych, wyścigowych, sportowych, driftowozach, pojazdach militarnych no i o gwieździe wieczoru – Robercie Kubicy i jego bolidzie Formuły 1. Będzie miał on do dyspozycji tor uliczny.

Choć to tylko część atrakcji, wiedzcie, że harmonogram imprezy jest baaardzo gęsty i nie ma tu miejsca nawet na chwilę nudy. Kierowcy między jednym, a drugim pokazem mają raptem pięć minut na zmianę fury i rozpoczęcie kolejnego pokazu, więc można to uznać za gwarancję motoryzacyjnej ekstazy i upojenia adrenaliną. Jakby tego było mało, doznacie jej nie tylko z lądu, ale i z powietrza, bowiem swoją obecność potwierdzili trzykrotny Mistrz świata w Paralotniarstwie – Wojtek Bógdał oraz grupa samolotowych akrobatów „Żelazny”. Bilety na te wszystkie atrakcje dostępne są po bardzo uczciwej cenie, a dokładniej za darmo. Tak, wstęp jest całkowicie wolny! Mamy tylko nadzieję, że chcąc oglądać wszystkie pokazy, następnego dnia nie obudzicie się z bólem szyi… a nawet jeśli, to chyba będzie warto! Zatem, do zobaczenia w Gdyni!

Widzimy się w Gdyni!

Impreza: Verva Street Racing 2019
Data: 24-25 sierpnia
Miejsce: Gdynia
Wstęp: wolny

Więcej informacji

KOMENTARZE