fbpx
A password will be e-mailed to you.

Prawie całą sobotę 15 września będzie można spędzić na warszawskim Placu Teatralnym i w jego okolicach. Odbędzie się tam wielka impreza motoryzacyjna Verva Street Racing 2012.

Niepowtarzalnych sportowych emocji z pewnością dostarczy pokaz tuzów freestyle motocrossu ze stajni Red Bulla. Ich akrobacje otworzą imprezę. Niewiarygodne triki pod oknami Teatru Wielkiego w Warszawie zaprezentuje światowa czołówka riderów z teamu FMX Forever.


REKLAMA

Ekstremalną jazdę na krawędzi zaprezentują takie gwiazdy, jak Chris Pfeiffer z Niemiec oraz czołówka polskich stunterów. Pfeiffer to prawdziwa legenda popisów na motocyklu, na którym jeździ od piątego roku życia. To czterokrotny mistrz świata w stuncie i czterokrotny mistrz Europy w tej samej kategorii. Obok niego zobaczymy 20-letniego Adriana Paska, jednego z najbardziej obiecujących młodych kaskaderów w Europie. Akrobacje w centrum Warszawy wykonywać będą także znani z udziału w światowych zawodach kaskaderskich Hubert Raptowny, Marcin Głowacki, Tomasz Mokosiński, Jakub Radczak i Łukasz Bełz.

Organizatorzy przygotowują wiele atrakcji z innych dziedzin motoryzacji. Zobaczymy m.in. kultowe auta, pokazy drifterów w pojedynkach jazdy bokiem, kaskaderów. Na ulicznym torze wyścigowym w samym centrum Warszawy swoje umiejętności zaprezentują najlepsi polscy drifterzy z BUDMAT Auto RB Team oraz ORLEN Team.

W zawodach BUDMAT GRAND PRIX Driftingowych Mistrzostw Polski weźmie udział 8 najlepszych polskich kierowców. Pod oknami Teatru Wielkiego jazdę bokiem w kontrolowanym poślizgu zaprezentują, m.in.: Kuba Przygoński, jeden z najbardziej znanych polskich motocyklistów rajdowych, który od 4 lat z powodzeniem bierze udział w zawodach driftingowych oraz drifterzy z zespołu BUDMAT Auto RB Team: Maciej Bochenek, Dawid Karkosik i Piotr Więcek.

Specjalnie dla widzów VERVA Street Racing przygotowano także park maszyn, w którym kibice z bliska będą mogli obejrzeć przygotowane specjalnie do driftu samochody.


REKLAMAREKLAMA


Jedną z dodatkowych atrakcji będzie pokazowy przejazd ciężarówki Volvo FM12, przerobionej przez cudotwórców z STW Drift Team na potrzeby tej widowiskowej dyscypliny. To jedyna ciężarówka w Polsce przystosowana do driftu, nie dziwi więc, że robi prawdziwą furorę wśród widzów.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Bilety na trybuny i Pit Party w cenie 69,00 PLN można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego: www.ebilet.pl

Więcej na: www.verva.pl i www.facebook.com/vervastreetracing

KOMENTARZE


REKLAMA