fbpx
A password will be e-mailed to you.

Indian Motorcycle, ogłosił ogólnoeuropejski konkurs, w którym możesz wygrać ekskluzywną, motocyklową jazdy testowej w 2021 roku. Warunkiem udziału w konkursie jest odbycie jazdy testowej, u autoryzowanego dealera marki Indian w terminie do końca września oraz opublikowanie w mediach społecznościowych odjechanego zdjęcia z tej jazdy.

Konkurs rozpoczyna się już dzisiaj! Wystarczy umówić się na jazdę testową, a po jej odbyciu, opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie z tej jazdy, używając hasztagu: #IndianTestRide oraz oznaczyć w poście swojego dealera.

Przejedź się, zrób zdjęcie, otaguj i wygraj!

Indian Motorcycle będzie monitorować poprawnie otagowane i oznaczone hashtagami posty przez cały czas trwania konkursu, a po jego zakończeniu wybierze zwycięzców w oparciu o kreatywność oraz wyjątkowość ich zdjęć i… zaprosi ich na przejażdżkę życia!

Ponadto każdy kto wykona jazdę testową i zapiszę się do konkursu zostanie nagrodzony limitowanym kubkiem Indian Test Rider.
Czterech głównych zwycięzców zostanie zaproszonych przez Indian Motorcycle w totalnie odjechaną podróż, w skład której wchodzą:
– przelot do i ze specjalnej lokalizacji na terenie Unii Europejskiej,
– 4 noclegi w hotelu z pełnym wyżywieniem,
– nowy motocykl Indian Motorcycle udostępniony do jazd wraz z przewodnikiem,
– profesjonalny fotograf, który utrwali całe doświadczenie na zdjęciach i filmie.
Jazdę testową można odbyć dowolnym modelem z gamy Indian Motorcycle, włączając w to charakternego FTR 1200, zupełnie nowego Challengera oraz klasyczne modele z rodziny Scout i Roadmaster. Każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.

Znajdź dealera i umów się na jazdę testową!
KOMENTARZE