fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z pomocą przychodzą towarzystwa ubezpieczeniowe, które dbają o zabezpieczenie następstw wypadków oraz o to, abyśmy korzystali z motocykli z czystą, niezmąconą rozmyślaniem na temat: „co by było gdyby…” głową. Sam fakt posiadania ubezpieczenia może sprawić, że podróżowanie na motocyklu stanie się dużo przyjemniejsze! Ubezpieczenie dla Ciebie, motocykla i Twojego zdrowia Obecnie najszerszym pakietem ubezpieczeniowym dla […]

Z pomocą przychodzą towarzystwa ubezpieczeniowe, które dbają o zabezpieczenie następstw wypadków oraz o to, abyśmy korzystali z motocykli z czystą, niezmąconą rozmyślaniem na temat: „co by było gdyby…” głową. Sam fakt posiadania ubezpieczenia może sprawić, że podróżowanie na motocyklu stanie się dużo przyjemniejsze!

Advertisement

Ubezpieczenie dla Ciebie, motocykla i Twojego zdrowia

Obecnie najszerszym pakietem ubezpieczeniowym dla motocyklistów w Polsce pochwalić się może Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz. W ich ofercie znajdziecie:
• Pełną ochronę w zakresie OC + AC + NNW. W tym Zieloną Kartę, Informację Prawną oraz Assistance (np. w sytuacji, gdy potrzebujesz holowania z miejsca zdarzenia)
• Wszystkie ubezpieczenia dla motocykli nawet do 12 roku eksploatacji
• W ubezpieczeniu Autocasco utrzymasz stałą wartość rynkową pojazdu
• NNW do sumy ubezpieczenia 30 000 zł
Dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa sprzętu: cały ubiór motocyklisty (m.in. kurtka, spodnie, kombinezon, kask)!

Advertisement

Oferta w ramach Programu Allianz Dealer-Motocykle dostępna w autoryzowanych salonach dealerskich

KOMENTARZE