fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dobra wiadomość dla kierowców jednośladów, którzy lubią nie tylko bezpieczną, ale także praktyczną odzież z odrobiną włoskiego stylu. Produkty włoskiej marki Tucano Urbano będzie można kupić w warszawskim salonie ScootRacer.

Firma Altermoto wraz z salonem ScootRacer urządzają specjalny kącik, w którym znajdą się produkty Tucano Urbano, wiodącego producenta motokocy oraz odzieży, kasków i akcesoriów dla skuterzystów i motocyklistów. Oficjalne otwarcie nastąpi we wrześniu w salonie ScootRacer przy ulicy Górczewskiej 30 (w sąsiedztwie Liberatora) w Warszawie.


REKLAMA

Pośród legendarnych, włoskich Vesp będzie można obejrzeć, przymierzyć oraz zakupić znane w całych Włoszech produkty Tucano Urbano, a wśród nich także odzież damską i męską, która na pierwszy rzut oka wygląda jak ciuchy codziennego użytku, będąc w rzeczywistości pełnowartościową odzieżą przeznaczoną do użytku na jednośladzie.

Produkty Tucano Urbano wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających odporność na warunki atmosferyczne, odpowiednią ochronę, a przy tym wygodę użytkowania i praktyczność także po zejściu z pojazdu.

Idea przyświecająca otwarciu salonu sprzedaży produktów Tucano Urbano to maksymalne przedłużenie sezonu dla jednośladów.

Flagowym produktem marki są znane już na polskim rynku motokoce, które pozwalają korzystać z jednośladów nawet przez 10 miesięcy w roku.


REKLAMAREKLAMA


Dopełnieniem wyposażenia na niepogodę i zimne dni są motomufki, które obejmują manetki, dźwignie sprzęgła i hamulca oraz przełączniki, chroniąc dłonie przed zimnem często skuteczniej niż najcieplejsze rękawice.

W salonie ScootRacer każdy znajdzie dla siebie sposób na jazdę w zimne, nawet deszczowe dni. W ofercie znajdują się także apaszki, ochraniacze twarzy i szyi oraz wysokiej jakości odzież termiczna.

Kiedy nastąpi oficjalne otwarcie sklepu Tucano Urbano? Informacje na profilu ”motokoce„ oraz Scootracer na facebooku (www.facebook.com/motokoce).

KOMENTARZE

REKLAMA