fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli śniliście kiedyś o własnym Lamborghini, spoglądając jednocześnie maślanymi oczami na Ducati, to macie teraz szansę spełnić te dwa marzenia za jednym zamachem!

Już dzisiaj o godzinie 19:00 na oficjalnej stronie Ducati odbędzie się premiera modelu specjalnego Ducati Diavel 1260 Lamborghini. W ramach czwartego odcinka Ducati World Premiere światło dzienne ujrzy wyjątkowy projekt, powstały we współpracy dwóch prestiżowych marek ze świata pojazdów dwu- i czterokołowych. Ducati i Lamborghini, firmy pochodzące z regionu Emilia-Romania, razem stworzyły spektakularny motocykl, który zachwyci każdego miłośnika motoryzacji. Musicie wiedzieć, że wersja Lamborghini będzie wyprodukowana tylko w 630 egzemplarzach.

>> Przejdź do premiery <<

Już jutro na naszym portalu pojawi się podsumowanie premiery Ducati Diavel 1260 Lamborghini, a na fanpage’u Świata Motocykli Simpson podzieli się z wami swoimi wrażeniami.

Przypominamy, że dotychczas podczas Ducati World Premiere zaprezentowano modele Multistrada V4, SuperSport 950 i Panigale V4 SP oraz gamę Scrambler i XDiavel. O wszystkich tych maszynach możecie przeczytać na naszym portalu, a na naszym fanpage’u FB znajdziecie komentarze Simpsona.

KOMENTARZE