fbpx
A password will be e-mailed to you.

Obecnie w projektowaniu odzieży motocyklowej panuje trend, by stroje te jak najbardziej przypominały zwykłe codzienne ubrania. Po zadomowieniu się na rynku jeansów motocyklowych przyszedł czas na pasujące do nich kurtki w rekreacyjnym stylu. Sklep Louis posiada obszerną ofertę lekkich modeli zarówno w stylu retro, jak też bardziej nowoczesnym, za to zawsze wyrazistym i oryginalnym. 

Wielowarstwowe turystyczne kurtki nie zawsze są optymalnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli wybieramy się na krótki wypad do miasta. Tutaj sprawdzi się doskonale wyglądająca odzież miejska, która wcale nie musi wyglądać jak motocyklowa! Oto najnowsze modele z oferty marek Detlev Louis oraz Fastway.

Lekka i przewiewna

Kurtka Detlev Louis DL-JM-7, dzięki szerokiemu zastosowaniu materiału siatkowego, zapewnia pełne chłodzenie strumieniem powietrza także w strefach miasta z ograniczeniem prędkości do 30 km/h. Jest bezpieczna dzięki ochraniaczom Xelion i praktyczna na co dzień. Posiada łącznie sześć kieszeni na wszystko, co chcesz mieć ze sobą. To wszystko w prostym, a zarazem luźnym modelu kurtki. Dostępne rozmiary: 48-58.

Nieco inna kurtka jeansowa 

W modelu Detlev Louis DL-JM-8  zupełnie na nowo zinterpretowano amerykańskie dziedzictwo denimowe, dodając klasyczne, brytyjskie elementy stylu. Wyjątkowo oryginalna, bardzo wytrzymała i nad wyraz wygodna. Bardzo elastyczne ochraniacze i certyfikowane szwy bezpieczeństwa uzupełniają pakiet ochrony. Rozmiary: 48-58.

W luźnym stylu bejsbolówki

Jeszcze jeden modny klasyk z USA, tym razem inspirowany środowiskiem akademickim, a nie ranczerskim. Kurtki bejsbolówki były na początku (prawie 100 lat temu) uniformem amerykańskich sportowców na uniwersytecie. Kurtka Fastway City Men 201 inspirowana jest pierwszymi oryginałami, które miały ściągacze mankietów w paski i skórzane rękawy. Niewidoczne pozostają ochraniacze i wzmocnienia ramion i łokci, które zapewniają niezbędną ochronę. Dostępne rozmiary: 46-58.

Odzież Detlev Louis i Fastway kupicie wyłącznie w sklepie Louis.

 

KOMENTARZE