fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kino Mocno Motocyklowe to dobrze znana wśród warszawskich motocyklistów inicjatywa organizowana we współpracy z Yamaha Uhma Bike. Po dwóch udanych edycjach w 2017 roku, przyszedł czas na wznowienie eventów z filmami motocyklowymi w roli głównej.

Sezon 2017 był sprawdzianem idei wspólnego oglądania filmów o jednośladach i nie ukrywam, że frekwencja na obu pokazach przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Chętni zgłaszali się tak szybko, że niemal po otwarciu rejestracji byliśmy zmuszeni wprowadzić listy rezerwowe.

Cieszymy się, że w tym roku znowu możemy dołożyć cegiełkę do integracji miłośników dwóch kółek. Mamy nadzieję, że Kino Mocno Motocyklowe przyciągnie również tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody z motocyklami, bo wieczór z innymi zapaleńcami skutecznie rozwieje ich wszystkie wątpliwości! – mówi jeden z organizatorów.

Najlepsze filmy o motocyklach!

16.03.2018 o 19:00 w Jackpot Warsaw przy ulicy Rozbrat 44a zostanie wyświetlony „Fastest” – film nagradzanego reżysera Marka Nealea, będący pełnometrażowym dokumentem zgłębiającym świat najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów motocyklowych MotoGP. W roli narratora usłyszymy samego Ewana McGregora!

Po projekcji filmu, Kino Mocno Motocyklowe płynnie przejdzie w imprezę rozpoczynającą sezon motocyklowy 2018.

Advertisement

Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację na stronie http://KinoMocnoMotocyklowe.pl

Patronem medialnym jest Świat Motocykli

KOMENTARZE