fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Giugliano będzie musiał odpuścić sobie, na razie, ściganie się. Kierowca po kontuzji ma przechodzić rehabilitację przez 90 dni. Być może zamiast niego w Tajlandii ponownie wystartuje Bayliss.

Pojawienie się byłego mistrza w barwach Aruba.it podczas inauguracyjnej rundy sezonu było niemałym zaskoczeniem. Zawodnik w pierwszym wyścigu dojechał na 13 miejscu, a w drugim był szesnasty. Może nie są to imponujące wyniki, ale Troy zdobył jednak dla Ducati trzy cenne punkty. Poza tym należy pamiętać, że kierowca na padoku pojawił się ”z marszu„ mając do dyspozycji tylko wolne treningi by przygotować się do startu. Zważywszy na to jego rezultat nie jest taki zły.

Jak mówią plotki Bayliss może zastąpić Davide Giugliano także podczas rundy w Tajlandii. Michele Pirro – kierowca testowy marki, ma obecnie bardzo napięty grafik związany z pracami nad GP15 i może nie znaleźć czasu na zastępstwo. Ducati mogłoby oczywiście wyznaczyć na kierowcę chociażby Javier Fores, który zastępował Carlosa Checa. My wolelibyśmy jednak jeszcze raz zobaczyć jak Troy Bayliss zasiada za kierownicą Panigale R.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA