fbpx
A password will be e-mailed to you.

W internecie ukazała się dokumentacja patentowa Hondy Neowing, a więc nietuzinkowej propozycji Hondy. Japoński producent koncept pojazdu trójkołowego zaprezentował już trzy lata temu. Od tego czasu o projekcie słuch zaginął i wydawać się mogło, że Honda porzuciła ten pomysł. Okazuje się, że nic bardziej mylnego.

W ramie sprzętu znajdziemy silnik wyrwany z Hondy Gold Wing, czyli 6-cylindrowy bokser o pojemności 1833 cm3. Jednostka ta generuje 126 KM i 170 Nm momentu obrotowego. Wszystko wskazuje na to, że Neowing będzie potworem pożerającym autostradowe kilometry z równie dużą gracją co konkurenci, a jest ich niewielu na rynku.

https://www.morebikes.co.uk/wp-content/uploads/2018/10/1-1.jpg

Najrozsądniejszym konkurentem wydaje się być Yamaha Niken. Z tym, że Niken jest dużo mniejszy i słabszy. Klasowo bardziej odpowiadać mogą konkurenci tacy jak Can-Am Spyder, Ci mogą się czuć zagrożeni!
Samo zawieszenie Hondy wydaje się być bardziej złożone niż w Nikenie. Znaków zapytania jest wiele. Tymczasem pozostaje nam poczekać na finalną wersję projektu. Jedno jest pewne: szykuje się bardzo ciekawa premiera!


REKLAMAREKLAMA


https://www.morebikes.co.uk/wp-content/uploads/2018/10/2.jpg

KOMENTARZE

REKLAMA