fbpx
A password will be e-mailed to you.

Triumph Speed Twin Breitling to ekskluzywna, limitowana edycja świętująca nową, ekscytującą współpracę Triumpha ze szwajcarską marką Breitling zajmującą się tworzeniem wytwornych zegarków. Na rynek trafi zaledwie 270 sztuk tych wyjątkowych motocykli!

Model Triumph Speed Twin, powstały przy współpracy z marką Breitling – producentem ekskluzywnych zegarków – to kolejna edycja limitowana brytyjskich motocykli, które trafiają na rynek w 2022 roku. W sprzedaży jest bowiem obecna seria Gold Line, w której maszyny z rodziny Modern Classics dostępne są w specjalnych wersjach malowania, z niepowtarzalnymi detalami w kolorze złotym.

Dość powiedzieć, że Speed Twin Breitling, limitowany do 270 egzemplarzy na całym świecie model, celebrujący dwucylindrowy silnik twina z przesuniętymi czopami korbowodowymi o 270°, jest niepowtarzalny i stylowy. Wyposażono go w indywidualnie numerowane zaciski kierownicy i w pełni regulowane podwójne tylne zawieszenie Öhlins typu piggy-back.

Motocykl zrodził się ze wspólnej filozofii obu firm do odważnego i oryginalnego wzornictwa. Piękny Triumph Breitling Limited Edition ustanawia nowy wzorzec w zakresie specyfikacji, stylu i ekskluzywności. Wyróżnia go charakterystyczna, polichromatyczna niebieska farba – kolor lakieru na zbiorniku paliwa odpowiada dokładnie malowaniu Triumpha Thunderbird 6T z 1951 roku. W tym samym kolorze wykonana jest również tarcza zegarka Breitling z serii Top Time Speed Twin Edition. 

Właściciele limitowanej edycji Speed Twin Breitling będą mogli także zakupić Chronometr Breitling Triumph Top Time z numerem limitowanej edycji ich motocykla. 

Cena Triumph Speed Twin Breitling rozpoczyna się od 99 990 zł. Szczegóły na stronie producenta

KOMENTARZE