fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wygląda na to, że Street Twin niebawem dostanie nową stylizację. Triumph przymierza się do Scramblera na bazie tej maszyny.

Scramblery ostatnio święcą triumfy popularności. Tego typu motocykle coraz częściej pojawiają się w salonach motocyklowych i na naszych drogach. Każdy z większych producentów stara się zatem mieć coś w tym stylu w swojej ofercie by skusić potencjalnego klienta. Triumph co prawda do modelu Street Twin oferuje specjalny Kit, ale chyba stwierdzili, że warto mieć w osobny model.

To co widzicie na zdjęciu nie jest oczywiście finalną wersją. Widać jednak, że maszyna otrzyma charakterystyczne elementy stylu scrambler. Wysoko poprowadzony tłumik, koła ze szprychami czy inne, w porównaniu do podstawowej wersji, opony. Maszynę wyposażono również w płytę ochronna pod silnik. nie jest ona zbyt imponująca, ale powiedzmy sobie szczerze kto tym motocyklem pojedzie w teren? Poza tym na pokładzie znalazła się wyższa kierownica.

Jeśli chodzi o silnik czy zawieszenie raczej nie należy spodziewać się większych rewolucji w porównaniu do modelu Street Twin, chociaż nie wykluczone, że Triumph postara się jakoś, oprócz wyglądu, wyróżnić ten model.

Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę nowego Triumpha Scramblera, która powinna nastąpić zapewne pod koniec tego roku.

KOMENTARZE