fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wszyscy fani Agenta 007 łączcie się! Lada moment odbędą się licytacje wyjątkowych gadżetów związanych z filmami o Jamesie Bondzie. Do nabycia będzie także niesamowity Triumph Scrambler 1200 XE, którego widzowie mogli zobaczyć w ostatniej części filmu o brytyjskim agencie pt. „Nie czas umierać”.

Już 28 września w legendarnym domu aukcyjnym Christie’s odbędzie się niezwykła licytacja na żywo. To wyjątkowe wydarzenie przygotowano specjalnie z okazji 60-lecia obecności Jamesa Bonda na srebrnym ekranie.

Wśród wyjątkowych sześćdziesięciu eksponatów związanych z 25 filmami z agentem 007 będzie do wylicytowania m.in. smoking Jamesa Bonda, który nosił Daniel Craig, replika Astona Martina DB5, a także Triumph Scrambler 1200, którego widzowie mogli zobaczyć w ostatniej części filmu o brytyjskim agencie pt. „Nie czas umierać”.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem tego wyjątkowego motocykla, który brał udział w niezwykłych scenach akcji nakręconych we Włoszech, trzeba zarejestrować się w ciągu najbliższych kilku dni na stronie Christie’s! Potem pozostaje już tylko licytacja. Warto pamiętać, że motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada homologacji drogowej, ale można go przystosować by nadawał się do poruszania się po drogach publicznych.

Organizatorzy przewidują, że motocykl zostanie sprzedany za kwotę 20-30 tysięcy funtów, czyli około 110-165 tysięcy złotych. Środki zebrane podczas licytacji zostaną w pełni przekazane na cele charytatywne.

Skok Bonda nad placem zabytkowego miasta Matera na Triumphie Scramblerze 1200 XE przejdzie do historii kinematografii. Dlatego jeśli marzysz o tej wyjątkowej maszynie – nie zwlekaj!

 

KOMENTARZE