fbpx
A password will be e-mailed to you.

California Superbike School potwierdziła terminy szkoleń w sezonie 2020 w Polsce. Po zmianach w kalendarzu wymuszonych ogłoszeniem stanu epidemii w tym roku szkoła proponuje Wam dwa dwudniowe terminy, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych.

W dniach 27-28 lipca szkoła zaprasza na nowoczesny obiekt Silesiaring zlokalizowany pod Opolem. W dniach 21-22 sierpnia CSS zaprasza na gościnny Tor Poznań, który jest naszą bazą w regionie środkowej Europy.

Na asfalcie i w terenie

Impreza w Poznaniu będzie połączonym szkoleniem ze szkoła offroadową Proenduro.pl, której zajęcia będą realizowane w tym samym czasie w okolicy Toru Poznań. Dwie imprezy będą dzieliły jeden padok.
Od sezonu 2020 szkoła prowadzi zajęcia we współpracy z importerem motocykli marki Triumph w Polsce,  dzięki czemu uatrakcyjniona ma zostać formuła prowadzonych zajęć oraz poprawiony ma zostać zakres ćwiczeń i atrakcji w ciągu dnia szkoleniowego.

Triumph Polska i California Superbike School zaprasza już w lipcuWięcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.superbikeschool.pl. W zakładce Terminy i Ceny znajdziecie koszt uczestnictwa w poszczególnych poziomach nauczania oraz dostępne terminy.

Na wiele pytań znajdziecie odpowiedzi w FAQ, organizator chętnie odpowie na wszelkie pytania lub wątpliwości poprzez e-maila oraz telefonicznie.

>>>Zapisy oraz informacje znajdziesz w tym linku<<<

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów