fbpx
A password will be e-mailed to you.

Znamy już termin imprezy Speed-Day przeznaczonej dla użytkowników motocykli marki Triumph i Ducati!

Dzisiaj po południu otrzymaliśmy taki oto komunikat od Artura Urbańskiego, faceta totalnie zakręconego na punkcie motocykli, a przy okazji organizatora cyklicznej imprezy Speed-Day. Ponieważ nasza redakcja jest patronem medialnym tej imprezy, po prostu nie wypada nie podzielić się taką informacją:


REKLAMA

Oficjalnie zapraszam Was na wspaniałą imprezę, w której w zeszłym roku uczestniczyło ponad 100 właścicieli motocykli marek Ducati i Triumph. Mam nadzieję że w tym roku ten rekord zostanie pobity. Dzięki importerowi Ducati/Triumph firmie InterMotors mamy przyjemność zaoferować Speed-Day w cenie jedynie 300 zł na osobę. W tym roku odbędą się dwie edycje – najbliższa 22-go maja a następna 25-go sierpnia. Zapewniamy Was, że będzie wiele atrakcji. Zapisujcie się na stronie www.speed-day.pl – liczba dostępnych miejsc nie jest nieskończona! Przy okazji przypominam, iż najbliższy Speed-Day już 15-16 maja, a tuż po nim 17-go maja w sobotę można pół dnia pełnowymiarowo polatać po torze na tzw ”cichym SD„. Do godz. 13-ej mamy trening – Dzień Motocyklisty a potem tor jest otwarty dla wszystkich z seryjnymi wydechami i nie przekraczającymi 95 dB. Można wykupić pierwszą lub drugą połowę dnia albo cały dzień – szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

Redakcja zachęca wszystkich posiadaczy Duczków i Trampków do udziału w tej imprezie, bo będzie się działo! Oczywiście relację z tego wydarzenia przeczytacie w naszym magazynie i serwisie, ale przecież to nie to samo, co osobiste uczestnictwo!


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA