fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niektóre plotki sugerują, że już pod koniec roku powinniśmy zobaczyć nowego Bonnevila. Podobno ma on być chłodzony cieczą, a nie powietrzem jak do tej pory.

Retro motocykle sprzedają się bardzo dobrze, a moda na klasyki trwa w najlepsze. Większość marek ma w swojej ofercie właśnie tego typu motocykle. Klienci chcą jednak by ich maszyny wyglądały jak klasyki, ale z drugiej strony chcą mieć na pokładzie jak najnowocześniejsze rozwiązania np. odpowiednie zawieszenie czy hamulce.


REKLAMA

Większość producentów przerzuca się też na chłodzone cieczą, zamiast powietrzem, jednostki. Ostatnio nawet Harley-Davidson wypuszczając model Street 750 postanowił postawić na chłodzenie cieczą. Podobno do tego samego kroku przygotowuje się też Triumph.


REKLAMAREKLAMA


Pierwszym motocyklem z klasycznej linii wyposażonym w jednostkę chłodzoną cieczą ma być Bonneviille. Jak mówią, niepotwierdzone przez producenta informacje, motocykl może zostać pokazany już podczas targów Eicma w tym roku. Oznacza to, że już w 2016 być może zobaczymy go w salonach. Czy pogłoski się potwierdzą i czy reszta maszyn z retro rodziny także zostanie wyposażona w takie silniki? Przekonamy się zapewne już niebawem.

KOMENTARZE


REKLAMA