fbpx

Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że jazda motocyklem to jedna z najprzyjemniejszych czynności na świecie. Połączona z odpowiednim szkoleniem jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza, o bezpieczeństwie nie wspominamy!

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę ekipa Triumph, która postanowiła zorganizować Akademię Triumph. Podczas spotkań oraz najróżniejszych wyjazdów zdobędziesz wiedzę praktyczną jak i teoretyczną w zakresie techniki jazdy w najróżniejszych warunkach. Wiedza ta, może się okazać szczególnie istotna podczas najróżniejszych wyjazdów czy podróży.

Triumph Academy

Szkolenia praktyczne odbywać się będą pod okiem Pawła Neca! Co ważne, w spotkaniach mogą uczestniczyć właściciele motocykli różnych marek. Kursy z cyklu Triumph Academy odbywać się będą w różnych miejscach Polski oraz za granicą. Wszyscy Ci, którzy będą chcieli zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności, będą mogli wybrać się na wyjazd do Maroka, gdzie pod czujnym okiem organizatorów oraz szkoleniowców, zdobędą kolejne ważne doświadczenia terenowo-asfaltowe! Dodatkowym atutem tych wyjazdów będzie możliwość przetestowania nowych sprzętów od Triumph!

Nie zapomnij również o mega ofercie: jeśli w ciągu miesiąca od powrotu kupisz interesujący Cię motocykl, TRIUMPH Polska zwróci Ci połowę kosztów poniesionych na wyjazd! Warto się skusić.

Wszystkie szczegóły imprezy, kalendarz oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na oficjalnej stronie

! Już niebawem, podczas warszawskich targów motocyklowych w Nadarzynie będziecie mogli również zobaczyć sprzęty, które właśnie wróciły z Maroka! To był arcyciekawy wyjazd! Więcej już niebawem w najnowszym wydaniu naszego pisma!

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Honda X11 wygląda jak zwykły "golas", ale tak naprawdę jest…
Nie zrywając z ćwierćwieczną tradycją, chcielibyśmy jednocześnie robić pismo bardziej…