fbpx
A password will be e-mailed to you.

Triumph Academy rusza z edycją specjalną szkoleń! Teraz za profesjonalne szkolenie z techniki jazdy motocyklem zapłacisz tylko 150 zł! Regularna cena to 450zł!

Całą ofertę szkoleń znajdziesz na stronie organizatora, do której link znajduje się tutaj. Szkolenia odbywać się będą w kilku lokalizacjach! Wszystko jest pomyślane tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie dogodne miejsce i wolny termin. Oprócz samego szkolenia, w trakcie spotkań z Triumph Academy będziesz mógł wziąć udział w jazdach testowych nowego Scramblera 1200 i 900! Poza tym na miejscu, czekać będą na Ciebie oba Tigery: 800 oraz 1200!


REKLAMA

Na drodze i w terenie!

Szkolenia zostaną przeprowadzone w dwóch odmianach: On i Offroad, oba będą trwały dwie godziny. Osoby, które zechcą skorzystać ze szkolenia terenowego będą mogły trenować na Scramblerze 1200, dwóch Tigerach 800 oraz jednym 1200. Do szkoleń onroad zostały przydzielonego dwa Scramblery 1200, dwa 900 oraz Tiger 1200.

Zapisz się na szkolenie już teraz! Spotkanie z Triumph Academy to nie tylko możliwość sprawdzenia motocykli brytyjskiego producenta, ale również doskonała okazja do podniesienia umiejętności jazdy motocyklem po okiem profesjonalnych trenerów i spotkania świetnych ludzi! Zabawa gwarantowana. 

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj!

KOMENTARZE


REKLAMA