fbpx
A password will be e-mailed to you.

– mówi Marek Szkopek, mistrz Polski i Europy w klasie Supersport 600 ccm.REKLAMA Podczas zimowych ferii w Hiszpanii uczestnicy spędzili pięć pełnych dni treningowych. Przy temperaturze bliskiej 20 stopni Celsjusza trenowali techniki, które planują wykorzystać w zbliżającym się sezonie wyścigów na pit bike. – podkreśla siedemnastoletni Alex Pawelec, uczestnik treningów. Na efekty nie trzeba było […]

– mówi Marek Szkopek, mistrz Polski i Europy w klasie Supersport 600 ccm.


REKLAMA

Podczas zimowych ferii w Hiszpanii uczestnicy spędzili pięć pełnych dni treningowych. Przy temperaturze bliskiej 20 stopni Celsjusza trenowali techniki, które planują wykorzystać w zbliżającym się sezonie wyścigów na pit bike.

– podkreśla siedemnastoletni Alex Pawelec, uczestnik treningów.

KSB

Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ nasz najmłodszy z uczestników otrzymał propozycje startów w hiszpańskich mistrzostwach Moto 3. Czy dziesięciolatek skorzysta z zaproszenia dowiemy się wkrótce.


REKLAMAREKLAMA


Polacy trenowali z Pacote Racing School w Kartagenie, u boku takich zawodników, jak Ana Carrasco, uczestniczka mistrzostw świata w wyścigach motocyklowych 300 cc, czy Pedro Acosta startujący w mistrzostwach Szwajcarii.

KSB

Więcej o treningach w KSB będzie można się dowiedzieć podczas spotkania z Markiem Szkopkiem na targach w Warsaw Motocykle Show w Nadarzynie już 3 marca o godz. 16:00 na stanowisku YCF Polska.

KOMENTARZE

REKLAMA