fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trening będzie odbywał się pod okiem Marka Szkopka, aktualnego mistrza Polski i Europy w wyścigach motocyklowych w klasie supersport 600 cc, który na trening przyjedzie prosto z Francji, gdzie w miniony weekend startował w 24 godzinnym wyścigu endurance. Kogo trener zaprasza do Starego Kisielina? To spotkanie dla wszystkich fanów pit bike. Przede wszystkim będzie można […]

Trening będzie odbywał się pod okiem Marka Szkopka, aktualnego mistrza Polski i Europy w wyścigach motocyklowych w klasie supersport 600 cc, który na trening przyjedzie prosto z Francji, gdzie w miniony weekend startował w 24 godzinnym wyścigu endurance. Kogo trener zaprasza do Starego Kisielina? To spotkanie dla wszystkich fanów pit bike. Przede wszystkim będzie można zweryfikować swoje umiejętności. Doświadczeni zawodnicy będą mogli potrenować przed pierwszymi startami, a początkujący sprawdzą swoje umiejętności w konfrontacji z innymi zawodnikami.

– zaznacza trener, Marek Szkopek.

Oficjalny trening przed Pucharem Polski Pit Bike odbędzie się u progu długiego majowego weekendu.

– mówi Łukasz Pawlikowski MX Otopit Toruń.

Od małego jazda na całego!

Toruński klub zorganizował również tego dnia szkolenie dla swoich zawodników. Dzieci i młodzież do 21 roku życia weźmie w nim udział za darmo, dzięki dofinansowaniu które udało się uzyskać ze środków gminy miasta Toruń. Szkolenie odbędzie się w godzinach 8:00-10:00 i poprowadzi je również Marek Szkopek.

-To ważne, żeby najmłodsi fani jazdy na dwóch kółkach byli prowadzeni pod okiem trenera. To już na początku ich drogi pozwoli na wyeliminowanie złych nawyków i nabranie tych właściwych. Z doświadczenia wiemy, że czasem niewielka pomoc i ukierunkowanie może mieć wielkie znaczenie i wpływ na prawidłowy rozwój młodego zawodnika. Dlatego stawiamy na edukację i profesjonalny trening- dodaje Łukasz Pawlikowski.

Atak na czasy!

Podczas eventu będzie można również wziąć udział w rywalizacji Time Attack. Wystarczy zarejestrować się na stronie

, by dołączyć do rywalizacji. Na najszybszych w swoich klasach czekają nagrody i satysfakcja z bycia szybkim.

Trening dla osób spoza klubu rozpocznie się w samo południe. Ilość miejsc jest ograniczona i trzeba wcześniej zarezerwować miejsce wysyłając swoje dane, datę urodzenia i model pit bike na którym jeździcie na adres:
[email protected] w tytule wpisując “Stary Kisielin 12:00”

Zgłoszenia na bezpłatne szkolenie klubowe przyjmowane są tą samą drogą, tytule “Szkolenie”.

KOMENTARZE