fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tourne z Indianem to współorganizowany przez aktora Pawła Ferensa cykl imprez integracyjnych dla fanów motocykli Indian. Na cykl będzie się składać 5 imprez w pięciu miastach Polski, w których znajdują się salony Indiana.

W Trójmieście impreza odbędzie się już 20-tego września. Kolejne w październiku: 5-go w  Poznaniu, 11-go w Warszawie, 19-go w Krakowie i 26-go we Wrocławiu. 
Gdańsk startuje o godzinie 18-tej, w Classic Restaurant. Jej współorganizatorem jest trójmiejski salon Indiana, Motocykle 3 City.
Ma to być wydarzenie niekomercyjne i integracyjne dla właścicieli motocykli Indian i ich przyjaciół, czyli motocyklistów, fanów Indiana jak i wszystkich zainteresowanych poznaniem środowiska „indiańskiego”.

Wstęp gratis!

Nie zabraknie motocykli Indian, ludzi w skórzanych kamizelkach, dobrego amerykańskiego jedzenia i napitku, które dostarczy Classic Restaurant, i dobrej zabawy. Za oprawę artystyczną zadbają trójmiejscy artyści. Na początek popis umiejętności gitarowych zaprezentuje Janina, a gwoździem programu będzie występ zespołu Access Denied. Wstęp gratis!!!
KOMENTARZE