fbpx
A password will be e-mailed to you.

Skuter Kawasaki oznaczony symbolem J 300 pojawi się w sieci sprzedaży już pod koniec roku 2013. Pojazd oficjalnie zostanie zaprezentowany na targach EICMA w Mediolanie w dniu 5 listopada. Projekt powstał w japońskiej fabryce Kawasaki w Akashi, ale układ napędowy i elementy nadwozia dostarczane sa przez Kymco – strategicznego partnera Kawasaki. Oznaczenie ”J„ pochodzi od […]

Skuter Kawasaki oznaczony symbolem J 300 pojawi się w sieci sprzedaży już pod koniec roku 2013. Pojazd oficjalnie zostanie zaprezentowany na targach EICMA w Mediolanie w dniu 5 listopada. Projekt powstał w japońskiej fabryce Kawasaki w Akashi, ale układ napędowy i elementy nadwozia dostarczane sa przez Kymco – strategicznego partnera Kawasaki.

Oznaczenie ”J„ pochodzi od japońskiego słowa Jyounetsu – pasja. Nie wątpimy, że nowy skuter Kawasaki był tworzony z pasją, a podpieranie się znanym i doświadczonym w produkcji skuterów partnerem wróży powodzenie projektu. Kluczem do sukcesu oczywiście będą: parametry i cena, ale do dnia premiery w Mediolanie wszystko pozostaje tajne. Możemy jedynie przypuszczać, że skoro pojazd ma w nazwie ”300„ i palce macza w nim Kymco, to może jednostka napędowa będzie miała coś wspólnego z modelem Downtown.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów