fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dzisiaj przedstawiamy Wam jeden ze skuterów marki Toros. Produkty firmy cieszą się sporą popularnością. Świadczy o tym chociażby czwarte miejsce w statystykach sprzedaży motorowerów. Czy warto się zainteresować tą tanią 50-tką?

Toros jest dość spory jeżeli chodzi o gabaryty. Cena jednak jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości samego jednośladu i na pewno nie nadweręży za bardzo portfela. Mocną stroną modelu Fresco jest komfort podróżowania. Duża kanapa, nieźle zestrojone zawieszenie oraz sporo miejsca na nogi powodują, że Torosem jeździ się bardzo przyjemnie. Oprócz tego niewielki apetyt na paliwo także będzie plusami podczas rozważań na temat zakupu tej maszyny.

Niestety ”byczek„ ma także swoje wady. Typowo chińskie wykończenie raczej nie przyspieszy nam bicia serca. Plastiki są kiepsko spasowane, zegary zaprojektowano zapominając o jakimkolwiek polocie, a osłona wydechu podczas jazdy wydaje niepokojące dźwięki.

Czy mimo tego warto zainteresować się skuterem Toros Fresco? Koniecznie zobaczcie test wideo przygotowany przez Skuterowo.com.

Więcej o Toros Fresco 50 znajdziecie na Skuterowo.com. Subskrybuj Skuterowo.com na YouTube.

KOMENTARZE