fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kolejny tydzień za nami, a w nim: primaaprilisowy żart o zdawaniu egzaminów na prawo jazdy online, zupełnie poważne podwyżki przeglądów i mega premiera BMW R18.

1. Prawo jazdy będzie można zdać online

Motocyklowe prawo jazdy. Robimy na swoim

Nasz żart z okazji 1 kwietnia podobał Wam się, aż za bardzo. Dostaliśmy wiele pytań, czy rzeczywiście będzie można zdawać egzamin na motocyklowe prawo jazdy grając w gry wideo. Odpowiedź brzmi: niestety nie. Na otarcie łez podpowiadamy, że jest kilka ciekawych, motocyklowych gier do poznania podczas spędzania czasu w domu.

>> Czytaj artykuł <<

2. Droższe przeglądy techniczne

 

Przegląd techniczny motocykla to obecnie koszt 62 zł – jest to względnie niedużo jeśli porównamy tą kwotę do kwoty jaką musimy uiścić za przegląd samochodu, która wynosi 100 zł, a jeżeli auto posiada instalację LPG 162 zł.  Niedługo ceny te mogą się zmienić, będzie drożej.

>> Czytaj artykuł <<

3. Tak wygląda produkcyjna wersja BMW R18

Ogromne, irracjonalne, niedorzeczne, absurdalnie odstające od rynkowych trendów. Tak moglibyśmy opisać długo zapowiadane BMW R 18 z największym na rynku silnikiem typu bokser. Jednak wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że właśnie tego typu motocykle kocha się najbardziej. Zobaczcie, jak będzie wyglądać seryjny bobber w wykonaniu BMW.

>> Czytaj artykuł <<

4. Jak testowane są motocykle Ural?

Ural

Nie jest to najnowszy film i jakościowo można mu wiele zarzucić, ale trzeba przyznać, że dzielności terenowej nie można odmówić motocyklom z miejscowości Irbit. Tym razem Urale w „nowym wydaniu” walczyły z błotem, kamieniami, rzekami i bardzo trudnym terenem – chociaż w niektórych częściach Rosji powiedzieliby: „…dzień jak co dzień”. Co ciekawe kierowcami były osoby z najwyższych szczebli marki. Jak sobie poradzili kierowcy oraz ich maszyny? Sami zobaczcie!

>> Czytaj artykuł <<

5. Jazda podczas kwarantanny. Można czy nie?

Wraz z wprowadzeniem kolejnych ograniczeń w przemieszczaniu się obywateli powstają pytania dotyczące motocykli. Czy można jeździć motocyklem podczas ogólnopolskiej kwarantanny, czy nie?

>> Czytaj artykuł <<
KOMENTARZE