fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pomysłowe, dowcipne, niekiedy z pieprzykiem – motocyklowe reklamy. W polskich telewizjach ich nie zobaczymy. Wiadomo – za mały rynek. Obejrzyjmy więc w internecie.

Z motocyklowym pozdrowieniem

Cezeta


REKLAMA

To nie jest reklama motocykla, zresztą… nieważne, co reklamuje ten spot. To czeska reklama i czeski humor. I jest trochę jak w czeskim filmie. Nam bardzo się podoba. Warto zobaczyć też zabytkowy skuter Cezeta, produkowany w latach 1957-1964.

BMW S1000RR – trik z obrusem

BMW S 1000RR

Szymon Dziawer tak pisał w numerze 8/2012 Świata Motocykli: BMW pozwoliło mi na własnej skórze doświadczyć swoich najlepszych maszyn – S 1000RR, przyrządzonych na cztery sposoby. I tak, w boksach toru Misano czekały na mnie: flagowy model bawarskiej marki w wersji z kilkoma dodatkami HP, prawdziwy Superstock 1000 z pucharu FIM, Superbike włoskiego teamu GoldBet i prawdziwe szaleństwo – motocykl Marco Melandriego!

Zobacz także: BMW S 1000RR | Jeździłem motocyklem Marco Melandriego

A oto film promocyjny BMW Motorrad, pokazujący przyspieszenie tego motocykla.

Skuterowcy postanowili udowodnić, że Vespa też tak potrafi.

Harley-Davidson Sportster Iron 883 – żelazo dla twardzieli

Harley-Davidson Sportster Iron 883

Żeby dosiąść Sportstera Irona 883, trzeba być człowiekiem z żelaza.

Yamaha WR – zew wolności

Wszelkie udogodnienia, jak prędkościomierz, podstawowe kontrolki oraz kierunkowskazy Yamaha oferowała w zestawie dodatkowym. Sytuacja poprawiła się dopiero w roku 2006, gdy WR wyposażono w wielofunkcyjny wyświetlacz

Jakub Bigora pisał w Świecie Motocykli dwa lata temu: Nie pamiętam już, co „niebiescy” mieli na myśli, nazywając serię swoich motocykli enduro skrótem WR, ale pamiętam genialną serię reklam telewizyjnych w reżyserii Marka Toi z Australii. Zwłaszcza tę, w której ten motocykl uwalnia szarego pracownika korporacji z pęt monotonnej pracy.

Zobacz: Yamaha WR 450F – opinie Świata Motocykli

To obejrzyjmy tę reklamę.

Trzy Hondy custom – możesz się zagapić na ich widok

113. Honda VT 1300CX


REKLAMAREKLAMA


W 2010 r. Honda wprowadziła na rynek amerykański trzy motocykle custom, bazujące na VTX 1300. Nosiły one nazwy Stateline, Sabre oraz Interstate.

Kawasaki Ninja – traktor w fotoradarze

Kawasaki ZX-6 R, 2007

Tym, czego nie widać w tym spocie, jest reklamowany Kawasaki Ninja. Sądząc na podstawie mocy i masy podanych pod koniec spotu jest to Ninja ZX-R6 sprzed kilku lat. Pomysł świetny, ale reklamy nie dopuszczono do emisji, ponieważ mogła zachęcać do przekraczania dozwolonej prędkości.

Yamaha Jupiter pokonuje „obcych”

Yamaha Jupiter

Yamaha Jupiter to mały motocykl, który wyglądem przypomina skuter. Produkowany jest w indonezyjskiej fabryce Yamahy i sprzedawany na azjatyckich rynkach. Na zdjęciu: najnowszy model, w reklamie o rok starszy.

Aprilia Shiver – piękna Włoszka

19. Aprilia Shiver 750 / GT

Reakcja na gaz jest wyśmienita, wystarczy go lekko trącić, by maszyna wyrywała do przodu – pisał w 2008 r. w Świecie Motocykli Paweł Boruta. – Jeśli będzie to więcej niż trącenie, dodatkowym efektem będzie także przednie koło unoszące się ku górze. Teraz można zupełnie inaczej popatrzeć na Shivera.

Zobacz cały artykuł: Aprilia SL 750 Shiver – Dreszcz emocji

Harley-Davidson Wide Glide – twardziel o wrażliwym sercu

Harley-Davidson Wide Glide

I coś dla wszystkich miłośników zwierząt i wolności. Bo przecież prawie wszystkie te reklamy mówią właśnie o wolności, z którą motocykle kojarzą się najbardziej.

Zobacz także

10 reklam motocyklowych, które nas ubawiły

Fot. Big Dog Motorcycles

Big Dog K-9Fot. Big Dog Motorcycles

KOMENTARZE

REKLAMA