fbpx

1. Wiesz na czym stoisz REKLAMA On kocha swój motocykl. To jednoślad stoi na pierwszym miejscu. Nie trzeba się zatem zbytnio przejmować tym gdzie jest i co robi. Jeździ na motocyklu, albo siedzi w garażu, czyli łatwo go znaleźć. Zimą natomiast przegląda internet w poszukiwaniu części i inspiracji na kolejny sezon. 2. Mają szalone pomysły […]

1. Wiesz na czym stoisz

KTM 1290 Super Duke R.


REKLAMA

On kocha swój motocykl. To jednoślad stoi na pierwszym miejscu. Nie trzeba się zatem zbytnio przejmować tym gdzie jest i co robi. Jeździ na motocyklu, albo siedzi w garażu, czyli łatwo go znaleźć. Zimą natomiast przegląda internet w poszukiwaniu części i inspiracji na kolejny sezon.

2. Mają szalone pomysły

Grand Tour of Switzerland - idealna trasa motocyklowa

Z motocyklistą nigdy nie jest nudno! Pojechanie na kawę do innego miasta, bo jest fajna trasa to żaden problem. Kiedy jest pogoda możesz liczyć na ciekawe wycieczki, te bliższe i dalsze właściwie co weekend.

3. Chętnie wspierają w pasji motocyklowej

Harley-Davidson Iron 883

Jeśli połkniesz motocyklowego bakcyla to tym lepiej dla Ciebie. Motocyklista bardzo chętnie przesadzi Cię na Twój własny motocykl żebyś jeździła koło niego, a nie na siodle za nim. Oczywiście pomoże wybrać jednoślad, nauczy Cię na nim jeździć i jeszcze pomoże w wyborze odpowiednich ciuchów. Poza tym kobiety jeżdżące na jednośladach są podobno szczęśliwsze zatem….

4. Masz czas dla siebie

Ducati Multistrada Granturismo, Honda Crosstourer 1200 DCT, KTM 1190 Adventure, Triumph Tiger Explorer XC

Ważne. Jeśli nie jeździsz z nim nie zabraniaj mu polatać z kolegami. W ten sposób będziesz miała czas dla siebie i na spotkania z koleżankami. Nie będziecie się kłócić o pierdoły i wszyscy będą zadowoleni. Poza tym nigdy nie będziesz musiała martwić się, że wrócisz do domu, a Twoja druga połówka ogląda mecz brudząc koszulkę sosem z nachosów…

5. Potrafią coś naprawić

Wiele testerów współpracuje z komputerami (niekiedy poprzez łącze WiFi lub Bluetooth)

Zwykle, ponieważ siedzą w garażu i dłubią w swoim motocyklu, wiedzą jak trzymać śrubokręt w ręku i do czego się go powinno używać. Jeśli masz zatem coś do naprawienia w domu (oczywiście jak już wyciągniesz w/w motocyklistę z garażu) to Ci to naprawi i nie trzeba będzie wzywać fachowca.

6. Potrafią się pakować

Junakiem RS125 do Wiecznego Miasta

Wbrew pozorom nie jest to umiejętność aż tak powszechna. Motocykliści, z uwagi na mało miejsca na jednośladzie, mają jednak talent do tego. Upchnięcie rzeczy na dwutygodniowy wyjazd w małych kufrach to nie lada wyczyn. Z twoją wakacyjną walizką też nie będą mieli zatem problemu.

7. Zwracają uwagę na szczegóły

Motocyklowa wyprawa na Bornholm

No dobra żaden (lub prawie żaden) facet nie zauważy, że masz nową torebkę. Z tym trzeba się pogodzić jak ze śniegiem zimą. Ten facet jednak zwykle będzie pamiętał o rzeczach naprawdę ważnych, chociażby czy zabrałaś ze sobą wszystko na wyjazd i czy wyłączyłaś czajnik przed wyjściem.

8. Są pomocni

MotoMikołajki to już tradycyjna impreza charytatywna motocyklistów.

Motocykliści, przynajmniej większość z nich, kiedy widzą innego użytkownika jednośladu, który stoi przy drodze i kopie w oponę swojego motocykla zwykle zatrzyma się i w miarę możliwości pomoże. To zachowanie, co ważne, przenosi się też na inne aspekty życia.

9. Potrafią rozwiązywać problemy

BMW S 1000RR

Pokłóciliście się? Zwykle w takich wypadkach motocyklista wkurzy się, zabierze swoją maszynę z garażu, pojeździ i… się uspokoi. Jeśli do jego powrotu krew Cię nie zaleje to już na spokojnie będziecie mogli wrócić do tematu i się dogadać, a co za tym idzie rozwiązać problem.

10. Po prostu dobrze wyglądają

Chris Hemsworth

Motocykliści zwykle noszą skórzane kombinezony – oczywiście dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Wartością dodaną jest fakt, że dbają o to by w nich dobrze wyglądać! Dzięki temu po zejściu z motocykla nadal prezentują się całkiem nieźle i nigdy nie wyglądają jak ofiara losu i synek mamusi!

KOMENTARZE

REKLAMA