fbpx
A password will be e-mailed to you.

TomTom RIDER 410 powstał dzięki sukcesowi TomTom RIDER 400, którego premiera odbyła się w lutym 2015 roku. Nawigacja posiada nowe usługi takie jak dożywotnie mapy świata, planowanie tras za pomocą TomTom MyDrive oraz planowanie podróży w obie strony. Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor TomTom Consumer, powiedziała: ”Po dziesięciu latach tworzenia nawigacji dla motocyklistów, niezwykle ekscytujące […]

TomTom RIDER 410 powstał dzięki sukcesowi TomTom RIDER 400, którego premiera odbyła się w lutym 2015 roku. Nawigacja posiada nowe usługi takie jak dożywotnie mapy świata, planowanie tras za pomocą TomTom MyDrive oraz planowanie podróży w obie strony.

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor TomTom Consumer, powiedziała: ”Po dziesięciu latach tworzenia nawigacji dla motocyklistów, niezwykle ekscytujące jest wprowadzenie specjalnej edycji urządzenia TomTom RIDER. Nawigacja posiada nowe funkcje, o które pytali nas motocykliści tj.: planowanie tras poprzez usługę MyDrive, wymiana danych przez Bluetooth, rozmowy telefoniczne

z użyciem słuchawek, 100 preinstalowanych, najbardziej ekscytujących tras w Europie. TomTom RIDER 410 został zaprojektowany od podstaw z myślą o życiu w drodze i tak samo jak w przypadku wszystkich produktów TomTom, skupiliśmy się na innowacyjnym i łatwym w obsłudze interfejsie, który jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, jaką ekscytującą trasę wybrać.„

Motocykliści mogą znaleźć fascynujące, kręte drogi i uniknąć nudnych, prostych tras poprzez wybór ich poziomu trudności. W urządzeniu mamy trzy stopnie krętości oraz pagórkowatości dróg, które zostały stworzone po to, aby trasa zapewniała motocykliście ekscytującą, pełną adrenaliny jazdę.

Dodatkowo, planowanie podróży w obie strony daje użytkownikowi możliwość poznania nowych dróg, poprzez dotknięcie na ekranie nawigacji obszaru, który chciałby odkryć oraz wybranie punktu początkowego, a następnie poszczególnych punktów, które chciałby zobaczyć w trakcie swojej podróży.

Planowanie trasy za pomocą TomTom MyDrive

TomTom RIDER 410 posiada funkcję planowania trasy jeszcze przed wyjazdem poprzez korzystanie z usługi TomTom MyDrive. Użytkownicy mogą czerpać inspiracje ze znanych tras lub tworzyć własne, ekscytujące plany podróży na swoim komputerze, a następnie wysłać je do urządzenia TomTom RIDER za pomocą MyDrive’a.

Inne funkcje

Dodatkową funkcją nawigacji jest możliwość obracania urządzenia poziomo lub pionowo, tak aby zobaczyć więcej zakrętów. Motocykliści mogą także korzystać z komend wydawanych przez urządzenie, przy jednoczesnym skupieniu się na drodze dzięki użyciu zestawu słuchawkowego Bluetooth w kasku. TomTom RIDER 410 posiada także bezpłatne, dożywotnie subskrypcje TomTom Traffic oraz dożywotnie subskrypcje TomTom Fotoradary. Kolejną zaletą urządzenia jest wodoodporny, przystosowany do obsługi w rękawicach ekran, który natychmiast reaguje na dotyk.

Nowy TomTom RIDER Great Rides Edition jest dostępny w sklepach motocyklowych w dwóch wersjach: TomTom RIDER 410 1649 zł i TomTom RIDER 410 Premium Pack 2049 zł. TomTom RIDER 410 Premium Pack zawiera zestaw montażowy, rozwiązanie antykradzieżowe oraz pokrowiec.

KOMENTARZE