fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tomasz Gollob z MRGARDEN GKM Grudziądz, a także Polski Związek Motorowy oraz PGE Ekstraliga wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na licytację zostały przekazane dwa cenne przedmioty: kombinezon i oryginalny złoty medal DMP 2015.

Dzięki uprzejmości Tomasza Golloba oraz jego klubu, a także Polskiego Związku Motorowego i PGE Ekstraligi, jeden z fanów żużla będzie miał okazję poczuć się jak Gollob.Oryginalny kombinezon żużlowy Tomasza Golloba, reprezentanta Polski na żużlu, zawodnika klubu PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz już od połowy grudnia ubiegłego roku znajduje się na liście przedmiotów od słynnych sportowców, którzy zdecydowali się wesprzeć WOŚP.Tzw. kevlar zawodnika, wykorzystywany przez niego w sezonie 2015, z oryginalnymi oznaczeniami sponsorów, a także napisem „GOLLOB” na plecach, ma ślady używania i może być prawdziwą gratką w każdej żużlowej kolekcji.Kombinezon można licytować TUTAJ do 25 stycznia włącznie. Jego aktualna cena (stan na 07.01.2016) wynosi 1.669 zł. Przedmiot już teraz zyskał dużą popularność, prezentował go osobiście Jerzy Owsiak.”To dla mnie zaszczyt, że mogę przekazać swój kombinezon, w którym ścigałem się w sezonie 2015 na tak szczytny cel. Jestem przekonany, że będzie on wspaniałą pamiątką dla osoby, która go wylicytuje„ – powiedział Tomasz Gollob.

PGE Ekstraliga na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu z sezonu 2015.

Medal jest oryginalny i stanowi niebywałą wartość kolekcjonerską. W minionym sezonie żużlowym takie medale otrzymali tylko zawodnicy i sztab szkoleniowy Drużynowego Mistrza Polski – FOGO Unii Leszno. Po niesamowitym finale rozgrywek PGE Ekstraligi, 27 września 2015 roku na Stadionie im. Alfreda Smoczyka, podopieczni trenera Adama Skórnickiego sięgnęli po upragnione trofea.

Medal można licytować TUTAJ. Aukcja zakończy się 25 stycznia. Cena przedmiotu, w dniu 7 stycznia, wynosiła 1.525 zł.

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę, 10 stycznia 2016 roku. Środki uzyskane w licytacjach zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

KOMENTARZE