fbpx

Koniec wakacji to idealny czas na… zakup motocykla! Tak nie pomyliliśmy się. Kolejne firmy robią wyprzedaże, a ceny motocykli są coraz bardziej przyjazne. Tym razem trafiliśmy na ofertę Hondy, która chyba nieco się popisuje…

Ale jeżeli polski oddział popisuje się w ten sposób, to zdecydowanie lubimy takie popisy. O co chodzi? Wystartowała super promocja na motocykla Honda Africa Twin. Jeżeli zdecydujesz się na zakup tego motocykla, będziesz mógł wybrać wyjątkowe pakiety wyposażenia dodatkowego w mocno promocyjnych  cenach: Adventure Full Aluminium za 4.449 zł (zamiast 11.383 zł) lub Adventure Topbox Aluminum za 1.999 zł (zamiast 7.359 zł)! A do tego dostaniecie dodatkowy rok gwarancji GRATIS!


REKLAMA

Więcej szczegółów

Dlaczego warto kupić Hondę Africę Twin?

Pozwólcie, że wkleimy tutaj link, w którym Simpson rzetelnie prześwietla ten model. Poza tym Honda CRF 1000L to sprzęt, który produkowany jest już od kilku lat i dzielnie radzi sobie po najróżniejszych drogach całego świata. To nie jest eksperyment motoryzacyjny, a sprawdzony sprzęt- przez wielu użytkowników- w najróżniejszych warunkach. Jeżeli planujesz podróże, to zdecydowanie jest to opcja warta przemyślenia!

KOMENTARZE

REKLAMA