fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dobra wiadomość dla fanów motocykli segmentu Adventure – w sieci autoryzowanych salonów motocyklowych marki Honda pojawiły się już modele CRF1100L Africa Twin oraz CRF1100L Africa Twin Adventure Sports w wersji na rok 2022.

Bądźcie czujni, bo sezon jeszcze się nie kończy! Jeszcze  w listopadzie motocyklowi dilerzy Hondy zaproszą swoich klientów na dni otwarte celem zaprezentowania tych wspaniałych maszyn. Terminy dni otwartych zostaną ogłoszone lokalnie, przez poszczególne salony dealerskie.

Tego modelu Hondy chyba specjalnie nikomu nie trzeba przedstawiać – Africa Twin, obecna na rynku od roku 1989 od roku, jest obecnie największym motocyklem marki w klasie Adventure. Maszyna inspirowana jednym z najtrudniejszych rajdów świata oferuje doskonałe właściwości jezdne dzięki kombinacji lekkiego podwozia, smukłej, sportowej sylwetki i dynamicznego silnika. Opcjonalnie model ten wyposażony jest w dwusprzęgłową skrzynię DCT, która pracuje w trzech trybach, zapewniając stałą, błyskawiczną i płynną zmianę biegów.

Dzięki swojej wszechstronności i zaawansowaniu technicznemu, Africa Twin zdobyła ogromną popularność na całym świecie, sprawdzając się zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy jak i weekendowych wypadów czy wakacyjnych podróży w nieznane. Na tej samej platformie zbudowano dwie wersje modelu– dostosowaną do jazdy terenowej CRF1100L Africa Twin oraz sprawdzającą się w trakcie długich wypraw CRF1100L Africa Twin Adventure Sports. 

Zmiany w modelu Africa Twin przeznaczonym na rok 2022 dotyczą przede wszystkim dwusprzęgłowej przekładni (DCT), zmodyfikowanej tak, by zapewnić bardziej płynne ruszanie i jazdę przy niewielkich prędkościach. Ponadto CRF1100L Africa Twin otrzyma w standardzie tylny, aluminiowy bagażnik oraz nową, rzucającą się w oczy  grafikę „Big Logo”. Nowe wcielenie „Afryki” oferowane będzie w malowaniu Pearl Glare White Tricolour, Grand Prix Red, oraz Matte Ballistic Black.  Natomiast  wersja CRF1100L Africa Twin Adventure Sports zapewni  lepszą ochronę przed wiatrem i będzie dostępna w kolorach Pearl Glare White Tricolour, Matte Ballistic Black Metallic, a także w nowym schemacie malowania „Cracked Terrain”.

Gdy tylko salony motocyklowe rozpoczną serię prezentacji podczas dni otwartych, korzystajcie z okazji, bo może nowy model przypadnie wam do gustu i zainspiruje do wypraw w przyszłym sezonie, który przecież rozpocznie się za kilka niedługich miesięcy.

Więcej informacji o Africa Twin i pozostałych modelach Hondy znajdziecie u dealerów oraz na stronie www.honda.pl

KOMENTARZE