fbpx

Lorenzo nie weźmie udziału w pierwszych w tym roku testach przed sezonem MotoGP na torze Sepang. Wczoraj pisaliśmy, o wypadku, w wyniku którego kierowca Hondy złamał kość w nadgarstku, dzisiaj zawodnik jest już po operacji! Hiszpan przebywa obecnie w szpitalu w Weronie, który najprawdopodobniej opuści w dniu dzisiejszym!

Podczas operacji, lekarze wstawili zawodnikowi tytanową śrubę, która połączyła kości. Teraz czas na powrót do zdrowia i rehabilitację. Niestety tego typu kontuzje potrzebują sporo czasu na całkowite wyleczenie.

Szansa na Katar!

Wiemy na pewno, że zawodnik Hondy nie pojawi się na torze Sepang (6-8 lutego). Jednak jest duża szansa, że do kolejnych testów – te odbędą się w Katarze, w dniach 23-25 lutego- dojdzie do siebie i pokaże na co go stać.
 
 
Co ciekawe, już w tę środę odbędzie się prezentacja zespołu Repsol Honda, pokazana zostanie również najnowsza wersja wyścigówki japońskiego producenta. Oczywiście na prezentacji nie zabraknie Lorenzo, który stanie u boku Marca Marqueza. Na imprezie pojawią się również takie tuzy jak Cal Crutchlow, Takaaki Nakagami czy Stefan Bradl. 
KOMENTARZE

REKLAMA


REKLAMA

Polecane artykuły
MV Agusta szybkim krokiem wraca do naszego kraju. Wygląda na…
Wraz z pierwszymi dniami wiosny Miasto Gliwice zaprasza widzów na…