fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lorenzo nie weźmie udziału w pierwszych w tym roku testach przed sezonem MotoGP na torze Sepang. Wczoraj pisaliśmy, o wypadku, w wyniku którego kierowca Hondy złamał kość w nadgarstku, dzisiaj zawodnik jest już po operacji! Hiszpan przebywa obecnie w szpitalu w Weronie, który najprawdopodobniej opuści w dniu dzisiejszym!

Podczas operacji, lekarze wstawili zawodnikowi tytanową śrubę, która połączyła kości. Teraz czas na powrót do zdrowia i rehabilitację. Niestety tego typu kontuzje potrzebują sporo czasu na całkowite wyleczenie.

Szansa na Katar!

Wiemy na pewno, że zawodnik Hondy nie pojawi się na torze Sepang (6-8 lutego). Jednak jest duża szansa, że do kolejnych testów – te odbędą się w Katarze, w dniach 23-25 lutego- dojdzie do siebie i pokaże na co go stać.
 
 
Co ciekawe, już w tę środę odbędzie się prezentacja zespołu Repsol Honda, pokazana zostanie również najnowsza wersja wyścigówki japońskiego producenta. Oczywiście na prezentacji nie zabraknie Lorenzo, który stanie u boku Marca Marqueza. Na imprezie pojawią się również takie tuzy jak Cal Crutchlow, Takaaki Nakagami czy Stefan Bradl. 
KOMENTARZE

Advertisement
Advertisement