fbpx
A password will be e-mailed to you.

Okazuje się, że najdroższym motocyklem, jaki można kupić w polskich salonach, jest Harley-Davidson. Jest nim CVO Ultra Classic Electra Glide.

Nasze zestawienie najdroższych motocykli w polskich salonach uważnie przeczytali fani motocykli. Od jednego z nich otrzymaliśmy mail z informacją, że pierwsze miejsce na podium należy się motocyklowi Harley-Davidson.

W polskich salonach Harleya-Davidsona można bowiem kupić ten sam motocykl, o którym pisaliśmy, czyli Ultra Classic Electra Glide, w bardzo mocno limitowanej wersji CVO.

Skrót CVO oznacza Custom Vehicle Operations. Motocykle nim oznaczone to fabryczne produkty o szczególnym charakterze. Na stronie Harleya możemy przeczytać:

W 1999 roku zdecydowaliśmy się wybrać kilka naszych najnowszych wówczas modeli i wycisnąć z nich jak najwięcej, tworząc prawdziwą elitę wśród fabrycznych customów. Każdy z tych limitowanych motocykli został precyzyjnie skonstruowany przez zespół specjalistów z firmy Harley. Każdy otrzymał najmocniejszy silnik o pojemności 1802 cm3, więcej chromowanych i lśniących elementów, najlepsze podzespoły, najnowocześniejszą technologię i ekskluzywny lakier. Każdy z nich stanowi ukoronowanie dokonań marki Harley-Davidson.

CVO Ultra Classic Electra Glide pomalowany jest specjalnym lakierem CVO, wszystko, od kół po wydech, jest chromowane. Wyposażony jest również w interkom, GPS, regulowane siedzenia i wysokiej jakości system audio BOOM!

Ten model w wersji 110th Anniversary kosztuje 41 060 euro, czyli ok. 172 tys. zł. Wszystkie egzemplarze przeznaczone na polski rynek zostały już jednak sprzedane.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów