fbpx
A password will be e-mailed to you.

14 czerwca spotkaliśmy się po raz kolejny z miłośnikami formuły Time Attack, by wspólnie pośmigać i bić swoje własne rekordy. Tym razem miejscem naszego spotkania był Tor Wschodzący Białystok i coś czujemy, że będziemy tam częstymi gośćmi!

Za świetną organizację dziękujemy RZ4 Racing Academy i wszystkim przyjaciołom z Białegostoku – zaangażowanie było wprost niesamowite! Dzięki Leszkowi Rzońcy chętni mogli przymierzyć się na torze do Yamahy R3, ale też uzyskać cenne rady i podpowiedzi.

Zabawa jest najważniejsza!

Tradycyjnie za profesjonalny pomiar czasu odpowiadali specjaliści z Motoresults. Na miejscu można było dokonać szybkiej naprawy motocykla dzięki skrzynce narzędziowej od Richmann Tools, a wybranych szczęśliwców na tor podwiózł niezastąpiony Abacus. Każdy uczestnik zabawy otrzymał paczkę z upominkami, a w głównych kategoriach ( Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy i Najszybszy/a z Wąsami) można było upolować cenną statuetkę…

Time Attack Białystok

Pogoda dopisała, w przerwach riderzy raczyli się pysznymi burgerami… czego chcieć więcej? Chyba tylko kolejnego Time Attack, a ten już 19 lipca na obiekcie Autodrom Pomorze!

Więcej informacji o kolejnym planowanym Time Attack

A czym charakteryzują się nasze spotkania?

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami!

http://sklep.swiatmotocykli.pl/kategoria/time-attack/19-07-autodrom-pomorze-time-attack

Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności.

Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce będziemy nawzajem podkręcać tempo i podnosić swoje umiejętności w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze.

Weź udział!

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na torze, albo mają ochotę pojeździć z osobami na porównywalnym poziomie i poznać podobnych sobie entuzjastów torowania, zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy. Przyświeca nam hasło: „Szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy”, a radosna integracja w swobodnej atmosferze to nasza specjalność!


Szczegóły znajdziecie w naszym sklepie: http://sklep.swiatmotocykli.pl/kategoria/time-attack.

Pamiętajcie, że właściciele motocykli marki Yamaha mają 20% zniżki na zakup biletu!

Naszymi partnerami w sezonie 2019 są Yamaha Motor Polska i TRW.

Za zdjęcia dziękujemy Motoskull.pl

KOMENTARZE