fbpx
A password will be e-mailed to you.

Formuła Time Attack, która przed rokiem cieszyła się ogromną popularnością, w tym sezonie motocyklowym powraca w nieco zmienionej formie. Pierwsze spotkanie na Torze Poznań odbędzie się już w dniach 25-26 lipca, a kolejne – w połowie września.

Time Attack to cykl spotkań na torze, w którym zachęcamy was do podnoszenia umiejętności i w rezultacie nieustannego bicia swoich własnych rekordów okrążeń. Przyjeżdżacie na obiekt, przybijacie piątkę z naszą ekipą, dostajecie kostkę do pomiaru czasu i… zaczynacie zabawę w wyścig z samym sobą. Wszystko to oczywiście w luźnej atmosferze, w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, z instruktorami i zawodnikami gotowymi, by na bieżąco udzielać wam cennych porad.

Tegoroczny Time Attack odbywać się będzie w nieco zmienionej formule, w trakcie treningów Speed Day. Niezmienne pozostaje to, że nie jest to żadnego rodzaju rywalizacja, a po prostu trening z pomiarem czasu. Partnerem akcji jest Yamaha, promująca nowy model R7. Z tej okazji każdy nabywca motocykla Yamaha R7 otrzyma przy jego zakupie specjalny voucher, który gwarantuje aż 300 zł zniżki.

W sprzedaży dostępne są pakiety jednodniowe oraz dwudniowe. W zależności od wybranego pakietu oraz dnia płatności, ceny wahają się pomiędzy 590 zł a 1150 zł.

Szczegóły na stronie www.speed-day.pl

KOMENTARZE