fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak co roku nasza redakcja wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem na licytację wystawiamy samych siebie, a konkretnie różne aktywności, w których zwycięzcom będą towarzyszyć członkowie ekipy „Świata Motocykli”. Zapraszamy – warto pomagać, a przy okazji fajnie i motocyklowo spędzać czas!

 

Na początek klasyka klasyki, czyli dzień z Andrzejem ”Simpsonem” Drzymulskim, szefem wszystkich szefów w „Świecie Motocykli”. Na pewno będzie to dzień na motocyklach, ale jakich i gdzie, to już wybierzesz ty, jako zwycięzca aukcji. Andrzej równie dobrze czuje się na torze, co w mieście i w terenie. Objechał pewnie większość motocykli świata, dlatego możesz liczyć na wiele świetnych opowieści, wymian spostrzeżeń i rad, jeśli będziesz ich potrzebował. Andrzej się zna! 

Licytuj dzień z Andrzejem

Tomek Niewiadomski wciąż zwany jest przez nas Studentem, choć teraz studiuje już głównie trudy życia i biurokracji na przykładzie budowy domu. Od lat jest fanem offroadu, dlatego zaprasza cię na terenową pojeżdżawkę. Jej formę wybierzesz sam, może być to trening na torze MX, tracenie resztek sił na próbach enduro lub relaksacyjny wypad turystyczny. Tomek to fajny kompan, dlatego bardzo polecamy tego Allegrowicza!

Licytuj dzień z TomkiemNa koniec zostawiliśmy coś dla fanów ciężkich przepraw i przypraw. Konrad, nasz sekretarz redakcji, bardzo lubi życie „pełną garścią”, w którym oprócz długodystansowej jazdy motocyklem ważna jest dobra biesiada. Dlatego zaprasza wszystkie pokrewne dusze na rajd po warszawskich kebabowniach. Może też wpaść do twojego miasta, jeśli uznasz, że tylko tam serwują godne dania kuchni bliskowschodniej. Bo, jak to mówią, sport ma różne oblicza! 

Licytuj dzień z Konradem

Małe motorki są super i potrafią wiele nauczyć! Do tego stwierdzenia bardzo chętnie przekona cię Agnieszka, zwana też „Wisienką”. Pomiędzy ogarnianiem pracy całej redakcji, pilnowaniem harmonogramów, wysyłaniem e-maili i wystawianiem faktur zabierze cię na trening do Krzemień Racing Team i pokaże, ile radości daje trening na Kayo!

Licytuj dzień z Agnieszką

Jeśli natomiast chcielibyście dostać fajne zdjęcia swojego motocykla? A może wolicie mieć zdjęcia swojego auta, psa, kota albo czegokolwiek innego? Niezależnie od tego jaką sesje sobie wymyślisz, Tomek Parzychowski, naczelny fotograf Świata Motocykli, zorganizuje i zaplanuje taką sesje fotograficzną wybranego przez Ciebie tematu. Ty mówisz co ma być celem sesji, a Tomek ogarnie resztę!

Licytuj sesję z Tomkiem
KOMENTARZE