fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jest lato, jest pogoda, jest ciepło. To idealny okres na nawijanie kilometrów na naszych sprzętach. Aby w tym czasie maksymalnie cieszyć się z jazdy na moto i nie wytapiać z siebie ostatnich potów, Modeka wprowadza do swojej oferty kolejną nowość właśnie do jazdy w wysokich temperaturach. Przed Wami letnia, tekstylna kurtka miejska, Modeka Mikka Air!

Mikka Air, to kurtka wyposażona w obszerne panele z siateczki mesh, która zapewni nam maksymalną wentylację już po ruszeniu spod świateł. Do tego bardzo dobrze wygląda dzięki zastosowaniu modnej kolorystyki i jest świetnie spasowana.

Niemiecki producent uzbroił ją także w termoplastyczne protektory na łokciach i barkach, w miejscach newralgicznych dołożył drugą warstwę materiału a cała kurtka spełnia wymagane obecnie certyfikaty jako odzież motocyklowa. Mikka Air występuje w wersji męskiej i damskiej, posiada rozbudowaną rozmiarówkę a dla Panów przewidziane są dwie wersje kolorystyczne. Nic tylko zakładać i cieszyć się letnią aurą na dwóch kółkach! Cena kurtki to: 549 zł. Więcej informacji znajdziecie na www.modeka.pl

 

KOMENTARZE