fbpx
A password will be e-mailed to you.

Chciałbyś spróbować swoich sił na torze, ale zupełnie nie wiesz, jak zacząć? A może jeździsz już i zależy Ci na rozwijaniu swoich umiejętności? Chcesz poznać ludzi, którzy tak jak Ty kochają jazdę na motocyklach?

Świetnie trafiłeś! Wracamy z Time Attack w sezonie 2019!

Co to jest Time Attack i dlaczego warto z nami jeździć?

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Oprócz jazd na torze, zachęcamy również do rywalizacji online, na stronie www.timeattack.pl

Przyjeżdżasz na jedno z naszych wydarzeń, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami!

Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności. Jazdy poprzedza odprawa, prowadzona przez doświadczonych instruktorów JC Group.

Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce nawzajem podkręcamy swoje tempo i podnosimy swoje umiejętności w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze. Nasze motto to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy!

Dlaczego warto brać udział w eventach Time Attack?

Tutaj odnajdziesz ludzi podobnych sobie! Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco dzięki profesjonalnemu pomiarowi czasu od Motoresults. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności.

Atmosfera jest tu niezwykle serdeczna – każdy jest mile widziany, niezależnie od sprzętu czy umiejętności. Spotkasz tu entuzjastów jazdy po torze na skuterze, ale niech nie zdziwi Cię również widok Harleya czy dostojnego „turystyka”!

Jeździmy w trzech grupach, zależnie od poziomu jazdy – weryfikacja następuje po pierwszych okrążeniach dzięki pomiarowi czasu.

Co otrzymujesz w cenie?

Oprócz świetnie spędzonego dnia w doborowym towarzystwie czeka Cię co najmniej 5 sesji z profesjonalnym pomiarem czasu, możliwość uczestnictwa w zabawie i wygrania jednej (lub więcej) z pięciu statuetek: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy i Najszybszy/a z Wąsami.

Po wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku udostępniona będzie galeria ze zdjęciami z jazd. W ciągu dnia uzyskasz również cenne porady od profesjonalistów.

Co trzeba mieć ze sobą?

Wystarczy Twój dobry humor, sprawny technicznie motocykl i odpowiednie przygotowanie akcesoryjne (atestowany kask, kombinezon jedno-lub dwuczęściowy, odpowiednie buty motocyklowe i rękawiczki).

Gdzie jeździmy w 2019 roku?
Do wyboru jest 5 dat i miejsc:

17.05 – Autodrom Słomczyn
14.06 – Tor Wschodzący Białystok
19.07 – Autodrom Pomorze
17.08 – Tor Radom
13.09 – Autodrom Słomczyn

A teraz, uwaga właściciele motocykli marki Yamaha!

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem motocykla marki Yamaha, dostaniesz zniżkę 20% na jazdy TA! Szczegóły znajdziesz w naszym sklepie: http://sklep.swiatmotocykli.pl/kategoria/time-attack

Time Attack

>> Przejdź do rejestracji <<

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów znajdziesz na tych stronach:
www.timeattack.pl
https://www.facebook.com/TimeAttackPL/

Partnerem cyklu Time Attack w 2019 jest Yamaha Motor Polska.

KOMENTARZE