fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po ogłoszeniu składu zespołu Red Bull KTM na Mistrzostwa Świata SuperEnduro 2020, wiemy że Taddy jeszcze na KTM będzie walczył o siódmy tytuł.

Transfer Tadka Błażusiaka z KTM do GasGas to najgorętszy temat tego sezonu w enduro, bo kto mógłby się spodziewać, że Taddy po 12 latach przesiądzie się z pomarańczowego motocykla. A jednak, stało się! A raczej dopiero stanie i to pewnie nie szybciej niż dopiero na inaugurację sezonu WESS 2020. Mimo, że Taddy już oficjalnie ogłosił, że przesiada się na GasGasa to w najbliższym sezonie Mistrzostw Świata SuperEnduro wystartuje jeszcze na KTM.

 Czy to będzie sezon Tadka Błażusiaka w SuperEnduro 2020?

W ogłoszonym niedawno składzie fabrycznego zespołu Red Bull KTM do halowych zmagań miejsce obok Błażusiaka otrzymał również Jonny Walker. Tak więc Jasiu oprócz statusu kolegi z zespołu będzie również największym rywalem Błażusiaka, bo w tym sezonie najprawdopodniej nie zobaczymy na starcie broniącego tytułu Coltona Haakera i kontuzjowanego Cody Webba.

Akademia Tadka BłażusiakaJuż nie możemy się doczekać 7 grudnia 2020 i inauguracji Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie! Taddy Błażusiak i reszta Polaków liczą na gorący doping!

KOMENTARZE