fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już za niespełna trzy tygodnie najlepsi zawodnicy globu powrócą do TAURON Areny Kraków, aby powalczyć o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie motocyklowych Mistrzostw Świata. Pełna lista startowa nadal owiana jest tajemnicą, jednak znamy już plan toru, z którym zmierzą się riderzy!

Tegoroczny tor będzie wyjątkowo wymagający i techniczny – klasyczne sekcje SuperEnduro urozmaicone zostaną szybkimi, motocrossowymi odcinkami. Tradycyjnie nie zabraknie ogromnych opon, bali drewna czy głazów – w wachlarzu przeszkód znajdzie się wszystko co potrzeba, aby stworzyć widowiskowy wyścig na najwyższym światowym poziomie, czyli jak przystało na przystanek SuperEnduro w Polsce!

superenduro krakow tor 2019 2

W Krakowie jak zwykle technicznie!

Kilka metrów po starcie na drodze zawodników stanie pierwszy próg zwalniający – betonowa rura o średnicy 40cm. Dalej ostry zakręt i… czas zacząć zabawę!  Na uczestników czekać będzie pięciometrowa pryzma, a zaraz za nią pierwszy wybór – klasyczny rockgarden czy sekcja mniejszych kamieni przeplatana drewnianymi kłodami?

I szybko, jak przystało na GP Polski SuperEnduro!

Na torze nie zabraknie również sporych, widowiskowych skoków, spowalniających sekcji bali,rytmicznych motocrossowych whoopsów czy wielkich opon. Wymagające świetnej kondycji odcinki oraz efektowne i weryfikujące wszechstronne umiejętności przeszkody zadbają o podkręcenie poziomu adrenaliny.

superenduro krakow tor 2019 4

O wytrącenie z rytmu i równowagi nie będzie trudno – koordynację i siłę zawodników przetestują karkołomne, ogromne głazy oraz zdradzieckie piaski, na których chwila nieuwagi grozi zakopaniem maszyny.

Zobacz na własne oczy walkę najlepszych zawodników świata z widowiskowym i niezwykle trudnym torem. 7 grudnia, TAURON Arena Kraków – musisz tam być!

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na stronie Eventim.pl.

Więcej informacji o rundzie SuperEnduro w Krakowie.

KOMENTARZE