fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 14.06 spotykamy się znowu wspólnie z naszą inicjatywą Time Attack, tym razem na obiekcie Tor Wschodzący Białystok!

Tradycyjnie, możecie spodziewać się świetnej zabawy, przyjacielskiej atmosfery i mnóstwa cennych porad od Leszka Rzońcy i Simpsona!

Co jeszcze czeka nas 14.06 w Białymstoku?

Na miejscu będzie profesjonalny chronometraż dzięki firmie motoresults, opieka instruktorska Leszka Rzońcy (grupa początkująca wjeżdża na pierwsze przejazdy na tor z instruktorem), świetne zdjęcia od Tomazi.pl, food truck, opieka medyczna, będzie również niespodzianka od Abacus Motorcycle Rental, tradycyjnie będą z nami również Yamaha Motor i TRW!

Uczestnicy zabawy otrzymują torebkę z upominkami, pamiętajcie również, że wszyscy są na naszych jazdach mile widziani! Skuter, chopper, ścigacz czy supermoto – na równi bijemy własne rekordy okrążeń i doskonale się przy tym bawimy!

Przypominamy, że każdy, kto jest posiadaczem motocykla marki Yamaha otrzymuje 20% zniżki na zakup biletu na Time Attack! Szczegóły znajdziecie w naszym sklepie: 

Link do sklepu

Czym jest Time Attack?

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami!

Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności.

Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce będziemy nawzajem podkręcać tempo i podnosić swoje umiejętności w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze. Nasze motto to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy!

Dlaczego warto brać udział w eventach Time Attack?

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco dzięki pomiarowi czasu. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności.

szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy

Gdzie jeździmy 14.06?

Tor Wschodzący Białystok to nowy obiekt o długości ponad 1km i szerokości 10m. W pełni asfaltowa, przyczepna nawierzchnia sprawia, że tor jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych riderów.

Długość: 1005m
Szerokość: 10m
Lokalizacja: ul. Ciołkowskiego 2, 15-904 Białystok

Jazdy dzielą się na sesję poranną (9:00 – 13:00) i popołudniową (13:30 – 17:30) i wyróżniamy trzy grupy: A (szybka), B (średniozaawansowana), C (początkująca). Podział na grupy ze względu na umiejętności odbędzie się na miejscu, po pierwszych przejazdach.

Co otrzymujesz w cenie?

co najmniej 5 sesji treningowych na torze wyścigowym
– profesjonalny pomiar czasów techniką chronometrażu
– możliwość aktualizacji czasów w profilu TimeAttack.pl
– relację foto z eventu
– możliwość trenowania z profesjonalnymi zawodnikami
– cenne rady od profesjonalistów
– grupa początkująca wjeżdża na tor z instruktorem, który pokazuje nitkę
– możliwość zwyciężenia w jednej (lub więcej) z 6 kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy i Najszybszy/a z Wąsami

Wymagania:

• sprawny technicznie motocykl
• kombinezon jedno lub dwu częściowy
• atestowany kask
• odpowiednie, wysokie obuwie motocyklowe
• rękawiczki motocyklowe

KOMENTARZE