fbpx
A password will be e-mailed to you.

„Wracamy do Poznania by walczyć o zwycięstwo i zrobić kolejny krok w kierunku rekordowego, dwunastego tytułu mistrza Polski – mówi Paweł Szkopek. – Zadanie nie będzie łatwe, bo konkurencja jak zwykle jest szybka, ale dysponuję świetnym pakietem; bardzo dobrym zespołem, idealnie przygotowaną Yamahą R1 i rewelacyjnymi oponami Dunlop, dlatego zrobię wszystko, aby w obu wyścigach stanąć na najwyższym […]

„Wracamy do Poznania by walczyć o zwycięstwo i zrobić kolejny krok w kierunku rekordowego, dwunastego tytułu mistrza Polski – mówi Paweł Szkopek. – Zadanie nie będzie łatwe, bo konkurencja jak zwykle jest szybka, ale dysponuję świetnym pakietem; bardzo dobrym zespołem, idealnie przygotowaną Yamahą R1 i rewelacyjnymi oponami Dunlop, dlatego zrobię wszystko, aby w obu wyścigach stanąć na najwyższym stopniu podium.”

„Podczas ostatniej rundy na Węgrzech nieco spowolniły mnie problemy z systemem zmiany biegów, ale zostały już wyeliminowane – dodaje 20-letni Patryk Pazera, który na podium kończył trzy z dotychczasowych czterech wyścigów klasy Superstock 600. – Na torze w Poznaniu czuję się lepiej niż na Pannonia Ringu, dlatego chcemy znów walczyć o czołowe pozycje i stanąć na pudle.”

„Cieszę się, że wracamy do Poznania – podkreśla łodzianin Radek Brandebura, który startuje Yamahą R1 w Pucharze Polski klasy Rookie 1000. – Jak zwykle chcę walczyć o podium, ale jednocześnie zacieram też ręce, bo to może być deszczowy weekend, a ja lubię jazdę w takich warunkach.”

Motocyklistów mistrzostw Polski czekają w Poznaniu po dwa wyścigi. Pierwsze odbędą się w sobotę, a drugie w niedzielę. Kolejna runda WMMP odbędzie się w połowie sierpnia, także w Poznaniu.

Więcej informacji o zespole na oficjalnych profilach

i

KOMENTARZE