fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nie lada gratka czeka na fanów enduro u progu sezonu. Kayo Polska zorganizowało akcję specjalną dla osób chcących wejść w świat terenowej jazdy. Swoim doświadczeniem podzieli się dziennikarz motoryzacyjny oraz instruktor sportu motorowego – Eliasz Dawidson.

„Dołącz do Ekipy Kayo” to akcja skierowana głównie do początkujących motocyklistów. Chodzi o to, by bezpiecznie rozpocząć przygodę z jazdą off-road i nie popełniać podstawowych błędów. Co ważne akcja jest bezpłatna, tyczy się nowych użytkowników motocykli Kayo z gamy enduro: K2 to zdecydowanie lżejszy, bardziej zwrotny motocykl endruro, zaś Kayo T4 zdecydowanie mocniejszy sprzęt. Na torze spotkają się posiadacze obu modeli.

„Podczas naszego szkolenia skupimy się nie tylko na samej technice jazdy, ale również na dobieraniu linii przejazdu, analizowaniu terenu i przygotowaniu motocykla, tak żeby jeździło się nam szybciej, przyjemniej i bezpieczniej. Mam za sobą pełen sezon w siodle Kayo T4 i zdążyłem się z nim porządnie zaprzyjaźnić, więc chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z moim chińskim przyjacielem. Jeżdżąc i trenując na najróżniejszych motocyklach, z najlepszymi zawodnikami na świecie, nauczyłem się przede wszystkim jednego – że najważniejsze to czerpać fun z jazdy. I to będziemy starać się robić!” – podkreśla Eliasz Davidson.

Całodzienne spotkanie z Davidsonem zwieńczy wręczenie pamiątkowych certyfikatów oraz wspólna sesja fotograficzna. Więcej informacji i regulamin można znaleźć na na stronie internetowej: https://kayomoto.pl/dolacz-do-ekipy-kayo-by-eliasz/

KOMENTARZE

Advertisement