fbpx
A password will be e-mailed to you.

W sobotę 21 sierpnia na lubelskim torze ODTJ odbyło się szkolenie z bezpiecznej jazdy motocyklem, zorganizowane przez miejscową Moto-Sekcję. Wydarzenie to było o tyle nietypowe, że wzięły w nim udział wyłącznie panie. Zainteresowanie szkoleniem było bardzo duże, co pokazuje ogromną potrzebę i sens organizowania podobnych imprez.

Na torze ODTJ Lublin zameldowało się 60 motocyklistek, w tym policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Lublin. Można powiedzieć, że była to „szczęśliwa sześćdziesiątka” ponieważ na bezpłatne szkolenie dla pań wpłynęło ponad 320 zgłoszeń! Organizatorzy musieli przeprowadzić losowanie. 
Jak widzicie na zdjęciach, szkolenie przebiegło w super atmosferze i przy pięknej pogodzie. Uczestniczki pojawiły się na motocyklach z niemal każdego segmentu – od lekkich miejskich nakedów i sportów, po obładowane kuframi ciężkie turystyki, takie jak BMW GS czy Honda Varadero.
Kolejna i  zarazem ostatnia edycja Bezpłatnego Szkolenia Motocyklowego, tym razem dla wszystkich chętnych motocyklistów, odbędzie się 25 września – to ostatnia w tym sezonie szansa żebyście przyjechali i wzięli udział w lubelskiej imprezie. Więcej informacji TYM LINKU. Zapisy trwają do 12 września.
 
 
KOMENTARZE