fbpx

Nadchodzi kolejna odsłona niezwykle popularnego cyklu bezpłatnych szkoleń z lubelską Moto-Sekcją! Trwają zapisy na szkolenia, które odbędą się w maju oraz czerwcu w Lublinie – takiej okazji nie można przegapić!

Moto-Sekcja to stowarzyszenie, które przyjęło za główny cel poprawę bezpieczeństwa ogółu motocyklistów w Polsce. Swoje szkolenia, w tym wiele bezpłatnych, organizują na torze ODTJ Lublin. Takie szkolenia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą lepiej poznać możliwości swojej maszyny, dać się pozytywnie zaskoczyć i zmienić złe przyzwyczajenia.

„Celem oraz misją naszej działalności jest poprawa bezpieczeństwa motocyklistów i innych uczestników ruchu drogowego, zapobieganie wypadkom i kolizjom, w których bezpośredni udział biorą motocykliści” – zaznaczają organizatorzy. „Szkolenia organizujemy m.in. ze względu na zwiększoną ilość wypadków z udziałem motocyklistów w całym kraju. Wypadki motocyklowe  skutkują konsekwencjami nie tylko dla samego motocyklisty, ale również dla ich rodzin, przyjaciół oraz pracodawców. Między innymi dlatego promujemy bezpieczeństwo, rozwagę oraz przede wszystkim świadomość wynikającą z zagrożeń panujących w ruchu drogowym”.

W sezonie 2023 ekipa Moto-Sekcji zaplanowała na maj i czerwiec szereg szkoleń motocyklowych. Najbliższe już 20 maja, na które zapisy trwają do środy 10 maja włącznie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Szkolenia prowadzone są na obiekcie należącym do WORD Lublin tj. Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie przy ul. Grygowej.

Terminarz bezpłatnych szkoleń z Moto-Sekcją:

Maj 2023

20 maja 2023
Szkolenie poziom 3 
Bezpłatne szkolenie motocyklowe

27 maja 2023 
Jazdy motocyklowe

Czerwiec 2023

3 czerwca 2023
Jazdy motocyklowe
Szkolenie poziom 1

10 czerwca 2023
Szkolenie motocyklowe poziom 3

17 czerwca 2023
Jazdy motocyklowe
Szkolenie poziom 2

24 czerwca 2023
Jazdy motocyklowe
Szkolenie poziom 1

Więcej informacji na profilu Moto-Sekcji na Facebooku: kliknij tutaj


zdjęcie główne: Moto-Sekcja

KOMENTARZE