Drugiego dnia ISDE na Sardynii znów w World Trophy znakomicie pojechali Francuzi.

W ekipie francuskiej wyróżnia się zwłaszcza Antoine Meo. Zawodnik ten wygrał trzy z sześciu odcinków specjalnych. Drugie miejsce zajęła Australia, trzecie – Włochy.

W kategorii Junior również zwyciężyli Francuzi przed Włochami i Anglikami. Wśród kobiet najszybsze były Australijki.

Miejsca Polaków w drugim dniu: Adam Tomiczek – 21 (E1), Rafał Bracik – 38 (E1), Jakub Kucharski – 46 (E1), Paweł Szymkowski – 39 (E2). W klasyfikacji generalnej nadal jesteśmy na 10 miejscu.

Dziś zawodnicy pojadą tą sama trasą, co do tej pory, lecz w przeciwnym kierunku. Drobne zmiany dotyczą tylko krótkich fragmentów, które jednak mogą zaskoczyć motocyklistów poziomem trudności.