fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wczoraj najbardziej doskwierał zawodnikom wszechobecny kurz. Zacięty bój o zwycięstwo indywidualne w generalce toczą Australijczyk Daniel Milner i Francuz Antoine Meo.

Mimo świetnej jazdy Milnera Australia straciła drugą pozycję na rzecz USA, gdyż w takich zawodach najważniejsza jest równa jazda całej ekipy, a nie pojedyncze wyniki. Gospodarze nadal są tuż za podium, a stawce przewodzi oczywiście ekipa Francji.


REKLAMA

Francuzi nie mają także sobie równych w Junior Trophy. Drugą pozycje zajmują Włosi i zaciekle atakują Francję, żeby chociaż to jedno trofeum zostało w ich ojczyźnie.

Polska ekipa po problemach sprzętowych i spóźnieniu Jakuba Kucharskiego nadal zajmuje 10. pozycję. Nasi zawodnicy starają się jechać równo, mimo iż zmęczenie zaczyna dawać we znaki i coraz łatwiej o błędy.


REKLAMAREKLAMA


Zespół klubowy CKM Devil po trzecim dniu zajmuje 36 miejsce. Najmłodszy zawodnik ”klubowy„ Damian Magierowski zaliczył wywrotkę na trasie, ale mimo wszystko jedzie dalej. Czwarty i (piąty) dzień zawodów powinien być nieco łatwiejszy, bo trasa przebiega częściowo po asfalcie.

KOMENTARZE


REKLAMA